fbpx

Telewizyjny rozkład jazdy kibica na sobotę 22 maja

W sobotę na pierwszy plan wysuwa się pytanie: Czy Robert Lewandowski pobije strzelecki rekord Bundesligi? Oprócz mecz Bayernu Monachium z Augsburgiem każdy kibic znajdzie wiele innych ciekawych spotkań do obejrzenia. Poniżej propozycje transmisji telewizyjnych na 22 maja.

12:00 GKS Katowice – Czarni Sosnowiec [Kobiety] (TVP Sport)

12:40 GKS Tychy – Bruk Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)

13:30 Brentford FC – AFC Bournemouth (Eleven Sports3, Eleven Sports4)

15:30 Borussia Dortmund – Bayer 04 Leverkusen (Canal+Sport)

15:30 1.FC Union Berlin – RB Lipsk (Canal+Sport2)

15:30 FC Bayern Monachium – FC Augsburg (Eleven Sports1)

15:30 SV Werder Brema – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports3)

15:30 1.FC Koln – FC Schalke 04 (Eleven Sports4)

18:00 Real Madryt – Villarreal CF (Canal+Premium)

18:00 SD Eibar – FC Barcelona (Canal+Sport)

18:00 CA Osasuna – Real Sociedad (Canal+Sport2)

18:00 Elche CF – Athletic Bilbao (Canal+Now, Nsport+)

18:00 Real Valladolid CF – Atletico Madryt (Eleven Sports1)

18:00 RC Celta Vigo – Real Betis (Eleven Sports2)

18:00 SD Huesca – Valencia CF (Eleven Sports3)

18:15 Górnik Polkowice – Wigry Suwałki (TVP Sport)

19:30 Swansea City – Barnsley FC (Eleven Sports4)

20:45 Sampdoria Genua – Parma (Eleven Sports1)

20:45 FC Crotone – ACF Fiorentina (Eleven Sports2)

20:45 Cagliari Calcio – Genoa CFC (Eleven Sports3)

21:30 Portland Timbers – Los Angeles Galaxy (Polsat Sport)

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.