fbpx

Telewizyjny rozkład jazdy kibica na niedzielę 23 maja

Poniżej propozycje transmisji telewizyjnych na niedzielę 23 maja.

12:40 Arka Gdynia – Widzew Łódź (Polsat Sport)

13:30 Morecambe FC – Tranmere Rovers FC (Eleven Sports3)

15:00 Inter – Udinese Calcio (Eleven Sports2)

15:30 SpVgg Greuther Furth – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports3)

15:30 Holstein Kiel – SV Darmstadt 98 (Eleven Sports4)

17:00 Manchester City – Everton (Canal+Premium)

17:00 Liverpool FC – Crystal Palace FC (Canal+Sport2)

17:00 Wolverhampton Wanderers – Manchester United (Canal+Family)

17:00 Leicester City – Tottenham Hotspur (Canal+Now)

17:00 Bohemians Praga – Sparta Praga (Polsat Sport News)

18:30 Granada CF – Getafe CF (Eleven Sports2, Eleven Sports4)

20:45 Atalanta BC – AC Milan (Eleven Sports1)

20:45 Bologna FC – Juventus Turyn (Eleven Sports2)

20:45 SSC Napoli – Hellas Verona FC (Eleven Sports3)

21:00 FC Metz – Olympique Marsylia (Canal+Sport2)

21:00 Stade Brest – Paris Saint Germain (Canal+Family)

21:00 Angers – Lille (Canal+Now) 

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.