Jakub Moder: „Fajnie byłoby powtórzyć wynik z Euro 2016 albo zrobić lepszy. To możliwe”

Jakub Moder, pomocnik Brighton and Hove Albion i reprezentacji Polski, w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim z portalu „WP Sportowe Fakty” opowiedział m.in. o nadziejach związanych z Euro 2020.

Kuba Moder twierdzi, że obecną reprezentację Polski stać na powtórzenie wyniku z Euro 2016, gdzie biało-czerwoni doszli do ćwierćfinału.

– Nasza pozycja jest obiecująca. Zagraliśmy naprawdę dobrze z Anglią. Widać fajny pomysł trenera Sousy. Każdy po zgrupowaniu ma pozytywne odczucia, teraz mamy dwa tygodnie zgrupowania i dwa mecze, dużo rzeczy na pewno uda się poprawić. Może te pierwsze mecze nie były świetne, ale to było pierwsze zgrupowanie nowego selekcjonera i na wdrożenie jego pomysłów potrzebny jest czas. Jednak jestem dużym optymistą. Nasi kluczowi zawodnicy, Robert Lewandowski, Piotr Zieliński i Grzegorz Krychowiak są „w gazie”. Jeśli uda się przełożyć tę formę na Euro… Zresztą wielu innych zawodników też jest w dobrej formie i to jest bardzo dobry znak – powiedział Moder w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim.

– Wtedy (podczas Euro 2016) miałem 17 lat, byłem zawodnikiem akademii Lecha. Wydaje mi się, że byłem gdzieś na wakacjach. Wtedy podobnie jak inni chłopcy z akademii mieliśmy takie marzenie, żeby zagrać w dużym turnieju. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że to się może stać, to były tylko marzenia. Ale dziś mam takie odczucie, że zapracowałem sobie na to. Fajnie byłoby, żeby teraz ten wynik sprzed pięciu lat powtórzyć. Albo zrobić lepszy. Myślę, że to jest możliwe – podkreślił pomocnik reprezentacji Polski.

Źródło: WP SportoweFakty

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.