Nowe informacje w sprawie kontuzji Arkadiusza Milika (WIDEO)

Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, przekazał portalowi Meczyki.pl najnowsze informacje na temat kontuzji Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik ma uszkodzoną łąkotkę i opuści zgrupowanie reprezentacji Polski, aby udać się do Barcelony na konsultacje z lekarzem, z którym wcześniej współpracował po zerwaniu więzadeł. Czy występ napastnika na Euro jest zagrożony? Więcej światła rzucił na sprawę w rozmowie z portalem Meczyki.pl, Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

– Doszło do niegroźnego urazu lewego kolana. Arek miał zrobione badanie rezonansem magnetycznym. Poprosił nas o dodatkową konsultację z lekarzem, z którym współpracował przy okazji wcześniejszej kontuzji, dlatego jutro wyleci do Barcelony na dodatkową konsultację i najbliższe dni zdecydują o tym, co dalej – powiedział Kwiatkowski.

– Według zapewnień naszego sztabu medycznego taki uraz, którego Arek doznał, da się zaleczyć w ciągu kilku dni, ale dzisiaj trudno jest powiedzieć, jak noga będzie się goiła. Najbliższe dni o tym zdecydują, w którym kierunku będziemy dalej szli. Mamy plan. Nasz sztab medyczny jest doświadczonym sztabem medycznym i wie, jak tego typu urazy leczyć. Wszystko zależy jednak od tego, jak na danym pacjencie to leczenie będzie faktycznie przebiegało i, tak jak powiedziałem, najbliższe dni będą w tej kwestii decydujące. My oczywiście cały czas wierzymy w to, że ten uraz uda się zaleczyć i występ Arka na Euro nie będzie zagrożony. Wszystkie nasze starania będą szły w tym kierunku – dodał rzecznik prasowy PZPN.

Źródło: Meczyki.pl

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.