fbpx

W towarzyskim meczu z Rosją nie zagra pięciu kadrowiczów

We wtorek 1 czerwca reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z Rosją. Wiadomo już, że w tym spotkaniu nie zagra pięciu kadrowiczów: Maciej Rybus, Paweł Dawidowicz i Arkadiusz Milik, którzy mają problemy zdrowotne, a także – z innych powodów – Piotr Zieliński i Radosław Majecki.

Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, na konferencji prasowej udzielił informacji na temat stanu zdrowia kadrowiczów przed wtorkowym meczem z reprezentacją Rosji.

– Wiemy, że trzech zawodników nie trenuje na boisku: Maciej Rybus, Paweł Dawidowicz i Arkadiusz Milik, ale oni stopniowo po meczu z Rosją będą wprowadzani do treningów na boisku. Pewnie w przyszłym tygodniu cała trójka będzie już normalnie trenowała z resztą grupy. W meczu z Rosją jednak nie zagrają – powiedział na Jakub Kwiatkowski.

– W meczu z Rosją zabraknie też Piotra Zielińskiego i Radosława Majeckiego, który jest naszym czwartym bramkarzem, a do protokołu meczowego można wpisać tylko trzech bramkarzy. Do dyspozycji trenera będzie zatem 22 zawodników – dodał rzecznik prasowy PZPN.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Łaczynaspitka Łączy รส POLSKA PHTEK 23 OWSKI GLIK 15 9 1 CZERWCA 2021 20:45 STADION WROCŁAW 2 DNI DO MECZU POLSKA ROSJA”

„Zielu” wyjechał z Opalenicy w piątek wieczorem, by w sobotę towarzyszyć żonie podczas porodu. Piłkarz Napoli został ojcem Maksymiliana. Na zgrupowanie reprezentacji Polski ma wrócić we wtorek – 2 czerwca. W drugim sparingu przed mistrzostwami Europy – z Islandią w Poznaniu (8.06) – powinien być już do dyspozycji Paulo Sousy. 

Czytaj też:

Foto: Łaczy Nas Piłka

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.