fbpx

Czwartoligowa przygoda Hutnika Huta Czechy nie potrwała długo

Czwartoligowa ,,przygoda’’ Hutnika Huta Czechy  trwała tylko jeden sezon.

Początek rozgrywek IV ligi mazowieckiej Radom-Siedlce był, jak na beniaminka, w wykonaniu Hutnika znakomity: 8 meczów, 14 pkt.(5-2-1), br. 7-6.

Dziewiąta jesienna kolejka 26 września 2020) okazała się startem do… katastrofalnej serii zakończonej degradacją. Od tej kolejki bilans Hutnika wynosi 4 pkt. (1-1-14), br. 9-70.

Niejako po drodze Hutnik zbiera (dwie kolejki do końca) ,,laury’’ jednego z najgorszych ataków w polskiej IV lidze (16 bramek w 24 meczach), a także za rekordową porażkę 0:14 w całej IV lidze sezonu 20230/21. Niestety, najczęściej los czwartoligowego beniaminka bez wzmocnień kadrowych i finansowych tak właśnie wygląda.

Hutnik nie ma sponsora w postaci właściciela ogólnopolskiej sieci aptek (Wieczysta).

Hutnik ma (?) za sponsora włoskich właścicieli miejscowej Huty Szkła. A może go nie ma? Niestety dla Hutnika ci Włosi nie interesują się… futbolem.

Stąd ta rekordowa 0:14 porażka i  szybka degradacja do klasy okręgowej.

Bogdan ,,King’’ Głąbicki (74 lata) – najstarszy grający oficjalnie piłkarz w Polsce raczej nie już strzeli gola w IV lidze. Oczywiście będzie miał szansę w kolejnym sezonie już w okręgówce.

Czytaj też:

Foto: Hutnik Huta Czechy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Czwartoligowa przygoda Hutnika Huta Czechy nie potrwała długo”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.