fbpx

Wesley Sneijder, były piłkarz Realu i Interu, mógł grać w Wieczystej Kraków. Teraz na celowniku… Łukasz Podolski

Przemysław Cecherz, szkoleniowiec Wieczystej Kraków, w rozmowie z Łukaszem Olkowiczem z „Przeglądu Sportowego” zdradził, że klub prowadził rozmowy transferowe z… Wesleyem Snijderem, byłym graczem Realu Madryt czy Interu Mediolan.

Przemysław Cecherz w wywiadzie, udzielonym Łukaszowi Olkowiczowi, który ukazał się na łamach poniedziałkowego „Przeglądu Sportowego” opowiedział o polityce transferowej Wieczystej Kraków, mającej plany awansu w ciagu kilku najbliższych lat nawet na pierwszoligowy szczebel rozgrywek. Trener zespołu z krakowskiej okręgówki zdradził również, że prowadzone były rozmowy z holenderskim gwiazdorem Wesleym Snijderem, wicemistrzem świata z 2014 roku, byłym zawodnikiem Realu Madryt i Interu Mediolan.

Pojawił się taki temat ponad rok temu, jeszcze przed pandemią. Rozmawialiśmy przez menedżera. Sneijder wrócił z Kataru i pozostawał bez klubu. Był nieprzygotowany, ale wiedzieliśmy, że w naszych ligach nawet w takim stanie sobie poradzi, a marketingowo to dopiero byłby strzał. Zachował się w porządku i przez menedżera poinformował, że nie czuje się na siłach. Miał potrenować trzy miesiące w Utrechcie i gdyby w tym czasie wrócił do formy, temat transferu mógłby znów się pojawić. A jeżeli nie, to da sobie spokój z piłką i zakończy karierę. Zaczęła się pandemia, kłopoty i z gry w piłkę zrezygnował – powiedział Cecherz.

Szkoleniowiec Wieczystej odniósł się również do pogłosek medialnych o rozmowach włodarzy klubu z Łukaszem Podolskim. Ze słów Przemysława Cecherza wynika, że „coś” jest na rzeczy.

A dlaczego nie? Wiąże się go z nami przez jego znajomość ze Sławkiem Peszką. Wszystko zależy od niego. W pewnym wieku zawodnik chce spokojnie i w chwale zejść ze sceny, a przy tym piłka ma sprawiać mu przyjemność. Przez półtora roku był podstawowym piłkarzem Antalyasporu, gra na pozycji, na którą szukamy piłkarza. Podejrzewam, że Łukasz chciałby też zająć się swoim biznesem, a w Krakowie dostałby szansę, by go rozkręcić – podkreślił trener krakowskiego zespołu.

Wieczysta zajmuje pozycję lidera drugiej grupy krakowskiej klasy okręgowej z dorbkiem 66 punktó (komplet zwycięstw) i bilansem bramkowym 172-6.

Źródło: Przegląd Sportowy

***

Czytaj też:

Foto: Sky Sports

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.