fbpx

Kapitalny gol z rzutu wolnego bramkarza Błękitu Cyców (WIDEO)

Błękit Cyców, lider trzeciej grupy lubelskiej A-klasy, pokonał w meczu rozegranym 2 czerwca Victorię Rybczewice 3:0. Ozdobą tego spotkania był gol z rzutu wolnego autorstwa Sergiusza Prusaka… bramkarza Błękitu.

Zespół Bękitu Cyców jest niekwestionowanym liderem trzeciej grupy lubelskiej A-klasy. Drużyna, którą wcześniej prowadził Paweł Kamiński, a od 15 kwietnia jej trenerem jest Paweł Machnikowski, zdobyła 70 punktów w 25 spotkaniach. Na ten dorobek złożyły się 23 zwycięstwa i remis. Lider tabeli A-klasy Lublin III tylko raz znalazł pogromcę w obecnym sezonie. Było to 6 września 2020 roku w meczu z Perłą Mełgiew, przegranym 0:1. Imponująco prezentuje się również bilans bramkowy zespołu z Cycowa 94-13. Do końca sezonu pozostało pięć spotkań, więc można w ciemno obstawiać, że Błękit przekroczy magiczną granicę 100 zdobytych goli.

W minioną środę, lider podejmował Victorię Rybczewice. Mecz zakończył się wygraną Błękitu 3:0, która jest kontynuacją passy spotkań bez straty punktów na własnym stadionie. 13 meczów – 13 zwycięstw, tak wygląda domowy bilans podopiecznych Pawła Machnikowskiego.

Pojedynek z Victorią z pewnością zapisze się w pamięci kibiców Błękitu z powodu fantastycznego trafienia bezpośrednio z rzutu wolnego. Jego autorem był bramkarz Sergiusz Prusak (Serek), który wykonał stały fragment gry jak rasowy snajper.

Wisienką na torcie była piękna bramka z rzutu wolnego naszego ” Serka”- bramkarza. Przy pewnym wyniku 2:0 w końcowych momentach meczu „Serek” podszedł i kapitalnie strzelił tuż sprzed pola karnego – czytamy na facebookowym profilu Błękitu Cyców.

Foto: Błękit Cyców

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.