fbpx

Były kapitan reprezentacji Polski o Lewandowskim: „Jerzego Brzęczka już zwolnił, a teraz chciałby zwolnić też Paulo Sousę?”

Jacek Bąk, były kapitan drużyny narodowej krytykuje Roberta Lewandowskiego.

Jacek Bąk jest kolejnym z byłych reprezentantów Polski, który uważa, że Robert Lewandowski psuje atmosferę w kadrze Paulo Sousy. Wcześniej w podobnym tonie wypowiadał się m.in. Andrzej Niedzielan.

– Fajnie, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale machaniem rękami nie stworzy nic pozytywnego. Trzeba podejść, skrzyknąć się, pogadać. Jego koledzy chcą przecież grać jak najlepiej, nikt nie jest sabotażystą. Trzeba im pomóc, a nie wytykać błędy. W taki sposób Lewandowski nie pomaga drużynie. Brzęczka już zresztą zwolnił, a teraz chciałby zwolnić też Paulo Sousę? To nasz najlepszy piłkarz, powinien więc mieć pozytywny wpływ na kolegów – stwierdził Bąk w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

– Trudno znaleźć kogoś, kto nie zawiódł. Najwięcej wymagam od Roberta Lewandowskiego, bo to nasz najlepszy piłkarz. Nie był to jego dobry występ. OK, nie ma takich kolegów jak w Bayernie, ale powinien być liderem z prawdziwego zdarzenia. Jak Cristiano Ronaldo w reprezentacji Portugalii – dodał Jacek Bąk.

***

Dziennikarze i eksperci, którzy są bliżej kadry narodowej, twierdzą, że „cudowna atmosfera”, o której wspominało w rozmowach wielu piłkarzy reprezentacji Polski, to mrzonka i można te opowiastki włożyć między bajki. Jak jest prawda? Znają ją tylko Paulo Sousa i jego podopieczni.

Źródło: własne, Przegląd Sportowy

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.