fbpx

Komunikat Wisły Sandomierz: „Istnieje zagrożenie, że nie przystąpimy do rozgrywek III ligi w następnym sezonie”

Na oficjalnym profilu trzecioligowej Wisły Sandomierz pojawił się komunikat, z którego wynika, iż istnieje obawa, że w następnym sezonie zespół nie przystąpi do rozgrywek.

Drużyna z Sandomierza zapewniła już sobie trzecioligowy byt. Przed ostatnim meczem w sezonie Wisła ma na koncie 51 pkt i zajmuje 13. miejsce w tabeli czwartej grupy III ligi. Mimo tego z drużyną pożegnał się szkoleniowiec Hubert Wójcik, dla którego mecz z Hetmanem Zamość będzie ostatnim na ławce trenerskiej Wisły.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi


Na facebookowym profilu Wisły Sandomierz opublikowany został komunikat, w którym władze klubu informują kibiców, że w następnym sezonie zespół może nie przystąpić do rozgrywek. Nie wszystko jest jeszcze przesądzone, ale istnieje takie zagrożenie.

– Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków i kibiców na ostatni mecz sezonu. Jednocześnie dementujemy informacje jakoby już przesądzony był fakt o nieprzystąpieniu do rozgrywek w przyszłym sezonie. Odpowiadając jednak na liczne telefony i zapytania różnych środowisk należy stwierdzić, że takie niebezpieczeństwo i zagrożenie niestety istnieje. Dlatego wszyscy widzimy się na stadionie, ponieważ może to być nie tylko ostatni mecz w sezonie, ale również ostatni mecz na tym poziomie rozgrywkowym. Możemy zapewnić, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby w przyszłym sezonie w Sandomierzu była III liga, choć niestety nie wszystko od nas zależy. Cała Wisła zawsze razem – czytamy w komunikacie.

2 lipca odbędzie się walne sprawozdawcze zebranie członków Sandomierskiego Klubu Sportowego Wisła.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Zarząd SKS Wista informuje, że dnia 02.07.2021 godzinie 18:00 drugi termin godzina 8.30 Kawiarni na stadionie przy Kosety 3a, odbędzie sie WALNE SPRAWOZDAWCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW SANDOMIERSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO "WISŁA". 1.Otwarcie Obrad 2.Stwierdzenie quorum zdolności Walnego Zebrania do podejmowania uchwał. 3.Wybór przewodniczącego isekretarza zebrania 7.Sprawozdanie Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej 4.Przyjęcie porządku obrad 8.Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej podjęcie stosownych uchwał. 5.Wybór Komisji: Mandatowej, uchwał wniosków. .Głosowanie nad udzieleniem absolutorium członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej 10.Dyskusja 10.Dy -wolne wnioski 6.Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania działalnoÅci za rok 2020 11.Zakończenie Obrad”

Foto: Wisła Sandomierz

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.