Paulo Sousa przed meczem z Hiszpanią: Nie będzie wielu zmian w składzie, zmienimy strategię

Paulo Sousa spotkał się z dziennikarzami przed sobotnim starciem z reprezentacją Hiszpanii. Poniżej kilka odpowiedzi selekcjonera na pytania żurnalistów.

– Nie będzie wielu zmian w składzie. Musimy zmienić strategię, bo rywal jest zupełnie inny niż reprezentacja Słowacji. Musimy wiedzieć jak bronić całą drużyną. Skupić się na przechodzeniu z obrony do ataku.

– Jestem osoba pozytywnie nastawianą. Wiem, że moment jest trudny. Pracowaliśmy nad naszą mentalnością. Musimy być bardzo pozytywnie nastawieni, agresywni. Musimy być zdeterminowani, niezależnie co się stanie. Od pierwszych sekund. 

– Pracujemy, by stać się lepszym zespołem. Robimy postępy, ale ciężko jest zmienić pewne rzeczy. Musimy szybko zmienić mentalność. Jeśli nasza determinacja nie będzie na sto procent, to nie wygramy. Na razie widzę i czuję, że piłkarze także są przekonani, że możemy wznieść się na wyżyny i wygrać. 

– Musimy stwarzać sobie sytuacje i strzelać gole. Chcemy to zrobić. To będzie mecz, w którym będziemy mieli mniej posiadania piłki niż ostatnio. Hiszpanie potrafią kontrolować grę i naciskać rywala. Musimy się postarać, by im przeszkodzić. 

– Rozmawialiśmy, co musimy poprawić przy stałych fragmentach. Piłkarze wiedzą, co mają robić. To jest kwestia doświadczenia i tego jak każdy zawodnik zareaguje w trakcie meczu. 

– Robert przeciwko Słowacji zrobił wiele rzeczy. Kiedy graliśmy w dziesięciu pracował bardzo w obronie, bardziej niż zwykle. Miał też szansę na gola. Sam też pomógł w zdobyciu bramki. Kreował przestrzeń dla kolegów, bo rywale byli na nim skupieni. Poświęcił się. Dawał wszystko co mógł.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Paulo Sousa przed meczem z Hiszpanią: Nie będzie wielu zmian w składzie, zmienimy strategię”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.