fbpx

Zaskakujący komunikat PZPN dotyczący meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował zaskakujący komunikat. Wiemy już, jak zachowa się reprezentacja po spotkaniu z Hiszpanią.

Sobotni mecz reprezentacji Polski z Hiszpanią będzie kolejnym na wielkim turnieju z gatunku „o wszystko”. Porażka z zespołem prowadzonym przez Luisa Enrique będzie oznaczać pożegnanie biało-czerwonych z Euro 2020.

Bez względu na wynik tego spotkania, nasi zawodnicy nie zabiorą głosu po jego zakończeniu. PZPN opublikował zaskakujący komunikat w tej sprawie.

Decyzja związku wywołała wiele kontrowersji. Niektórzy odbierają ją jako obawę przed porażką i ewentualnym tłumaczeniem się z niej przed dziennikarzami.

– Parę dni temu na konferencji z Bednarkiem, rzecznik kadry prosił, by nie pytać już o mecz ze Słowacją, tylko o mecz z Hiszpanią. Teraz okazuje się, że bezpośrednio po meczu z Hiszpanią, nie będzie można pytać o mecz z Hiszpanią – skomentował Rafał Mrowicki z „Dziennika Bałtyckiego”.

– Mówiąc wprost jest to bezczelne i na miejscu redakcji obsługujących ten event złożyłbym stanowczy protest u organizatora imprezy – napisał Stefan Bielański.

– Bardzo dobra decyzja. Po co chłopaków stresować (po blamażu z Hiszpanią) przed meczem o honor ze Szwedami – stwierdził Przemysław Kośmider z „Regiowyniki.pl”.

– Zapomnieliście dodać, że: „Jak jakimś cudem wygramy, to odbędzie się specjalna konferencja Prezesa @BoniekZibi” – czytamy na profilu Naprzodu Świbie.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.