Kacper Kozłowski: Miałem wejść na boisko i po prostu zrobić swoje

Kacper Kozłowski, który pojawił się na boisku w 55. minucie meczu Polski z Hiszpanią w Sewilli, został najmłodszym uczestnikiem mistrzostw Europy w historii. W sobotę pomocnik Pogoni Szczecin miał 17 lat i 246 dni. 

17-latek w rozmowie z portalem „Łączy Nas Piłka” stwierdził, że po wejściu na boisko miał po prostu robić swoje. Dodał też, że reprezentacja Polski mogła wygrać mecz z Hiszpanią i po remisie odczuwa niedosyt.

Kozłowski nie pęka więc nie tylko na boisku, ale również podczas wywiadów. Na murawie stadionu w Sewilli sprawiał wrażenie, jakby spotkania z Hiszpanami rozgrywał co trzy dni.

– To marzenie z dzieciństwa właśnie się spełniło. Myślę, że każdy młody zawodnik śni o tym, aby zagrać na takim turnieju. Ten punkt jest dosyć istotny, ale chcieliśmy wygrać ten mecz i ja bardziej skupiałbym się na tym, że mogliśmy zdobyć trzy punkty i być na jeszcze lepszej pozycji – powiedział pomocnik Pogoni Szczecin.

– Powiem szczerze, że miałem wejść na boisko i po prostu zrobić swoje. Grać tak, jak na treningach. A dla mnie to wyłącznie oznacza, że mam się bawić piłką i cieszyć grą. Próbowałem wchodzić w pojedynki, grać nawet jeden na dwóch i czasami się udawało. Co prawda nie zawsze, ale mam nadzieję, że zdobędę pewność siebie i te umiejętności, by takie starcia w przyszłości wygrywać – podkreślił Kacper Kozłowski.

– Staram się po prostu nie myśleć o tym, czy mierzymy się z Hiszpanią, czy może później z Francją, jeszcze silniejszymi przeciwnikami. Gram zawsze swoje, czuję swój rozwój. To jest dla mnie najważniejsze – dodał 17-latek.

Źródło: Łączy Nas Piłka

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.