fbpx

Odbył się kolejny turniej o „Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście”

20.06.2021 roku na boisku przy ul. Białoruskiej 4 odbył się kolejny w 2021 roku, turniej o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście dla roczników 2011/2012 i młodszych ze sponsorem generalnym: Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Relacja z turnieju przesłana przez KS Prawobrzeże Świnoujście

Drużyny zagrały spotkania każdy z każdym, systemem mecz i rewanż. Letnia aura, gorący doping rodziców – to wszystko motywowało młodych piłkarzy. Sportowcy dawali z siebie wszystko. Mieliśmy okazję obserwować wiele składnych akcji oraz pięknych goli. Poziom był bardzo wyrównany, dzięki temu mogliśmy oglądać bardzo emocjonujące widowiska. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli ugasić pragnienie pysznymi napojami, a także posilić się owocami oraz słodkościami.

Wysiłek zawodników został nagrodzony przez organizatora pamiątkowymi pucharami dla każdej z drużyn oraz medalami i dyplomami dla każdego z zawodników. Dodatkowo, trenerzy wyróżnili po jednym wiodącym zawodniku podczas turnieju. Liderzy otrzymali w nagrodę od organizatorów, zdalnie sterowane zabawki. Na koniec dzieci mogły schłodzić się wodą w strumieniach z systemu zraszania murawy. Uśmiechów i dobrej zabawy nie było końca.

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Drachal Franciszek, Mimier Grzegorz, Polakowski Jędrzej, Ryfczyński Michał, Szybisty Szymon, Uchański Jacek, Stepa Oskar, Rozwak Damian, Kwasiborski Tristan.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.