fbpx

odLOTTOwa Jazda 2021. Galaktyczny MKS Szczawno-Zdrój walczy o 25 tysięcy złotych

MKS Szczawno-Zdrój walczy o 25 tysięcy i zachęca do wsparcia kluby z niższych lig w Polsce, a także wszystkich fanów lubiących jazdę na dwóch kółkach. O co dokładnie chodzi?

Paweł Danielak, prezes MKS-u napisał projekt, tym razem do Fundacji Lotto, w którym do wygrania jest między innymi 25.000zł. Żeby to zrobić i wygrać główną nagrodę, klub ze Szczawna-Zdroju pod koniec sierpnia musi mieć wyjeżdżonych i udokumentowanych w aplikacji ACTIVY najwięcej kilometrów na rowerach, spośród 33 uczestników. Niby nic specjalnego, ale bez zaangażowania przynajmniej lokalnej społeczności, nie ma szans na zwycięstwo. Prezes MKS-u zachęca jednak do wsparcia akcji nie tylko mieszkańców swojego miasta, ale także kluby piłkarskie z całej Polski. Projekt ten jest bardzo ważny dla prezesa MKS-u, bowiem w przypadku zwycięstwa, pozyskane środki zostaną przeznaczone na zorganizowanie w Szczawnie-Zdroju ogólnopolskiego turnieju halowego w piłce nożnej, dla klubów z niższych lig. W turnieju wziąć ma udział 8 zespołów, które opłacone będą miały nocleg i wyżywienie, podczas 2 dniowego pobytu w Uzdrowisku.

Mamy szansę na zorganizowanie fajnej imprezy w Szczawnie-Zdroju i poznanie się z zawodnikami, działaczami, z którymi tylko piszemy i wymieniamy doświadczenia poprzez media społecznościowe. Od 2 lat, kiedy pojawiliśmy się w sieci na TT, pomysłów na tego typu turniej było już przynajmniej 3. Zawsze na przeszkodzie stoją środki finansowe na taki wypad, bowiem mówimy tu o klubach z B, A-klasy czy Okręgówki. W przypadku projektu odLOTTOwa Jazda 2021 wystarczy jedynie jeździć na rowerze i rejestrować przejechane kilometry. Praktycznie każdy z nas jeździ rowerem lub zna kogoś kto jeździ i może go przekonać do zainstalowania aplikacji i nakręcania kilometrów. Wierzę, że znajdzie się choć kilka klubów, które pomogą nam w nakręcaniu kilometrów, a w efekcie na odniesienie zwycięstwa i pozyskanie środków na organizację turnieju – mówi Galaktycznemu Paweł Danielak.

Co należy zrobić, aby nabijać kilometry dla MKS-u? Na początek należy pobrać aplikację ACTIVY i się zarejestrować. Można to zrobić na stronie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy lub https://itunes.apple.com/us/app/activy/id1273195093?ls=1 .

Następnie wybieramy odLOTTOwa Jazda 2021 i odnajdujemy MKS Szczawno-Zdrój, jako klub do wsparcia. Od tej pory kręcicie i zbieracie kilometry dla Mineralnych. Jak mówi Paweł Danielak, akcja będzie szeroko promowana przez klub, a sam prezes wierzy w sukces całej akcji. Klub ze Szczawna w sobotę na wyjeździe integracyjnym wykręcił już pierwsze kilometry i teraz zachęca do tego innych. Jeśli jeździcie zatem na rowerach i chcielibyście wspomóc MKS, a być może pojawić się na turnieju w Uzdrowisku, to pomóżcie wykręcić im najwięcej kilometrów.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.