Takim składem reprezentacja Polski ma zagrać ze Szwecją

Bez Jakuba Modera, ale z Grzegorzem Krychowiakiem. I prawdopodobnie znowu na dwóch napastników. Tak reprezentacja Polski ma zagrać w środowym meczu o wszystko ze Szwecją.

Paulo Sousa trzyma w ścisłej tajemnicy swoje decyzje odnośnie do składu reprezentacji Polski. Według informacji podawanych przez dziennikarzy będących blisko kadry narodowej, Portugalczyk konsultuje się tylko z trzema najbliższymi asystentami. Podobnie jest przed meczem o wszystko ze Szwecją, która nie potraktuje tego pojedynku ulgowo, mimo pewnego już awansu do fazy pucharowej Euro 2020. Zapewnił o tym selekcjoner Janne Andersson.

 – Chcemy go wygrać. A chcemy wygrać przede wszystkim, dlatego, by mieć jeden dzień więcej na odpoczynek. Dlatego mam nadzieję, że to, iż jesteśmy już pewni awansu, tylko doda nam skrzydeł. Polska myśli, że zagramy z kontrataku, tak? No to niech tak myśli – powiedział szkoleniowiec.

Jak zatem Paulo Sousa ustawi polski zespół? Portugalczyk raczej nie zaryzykuje wystawienia Jakuba Modera, który ma problemy z kolanem. Pomocnik nie trenował w poniedziałek i wtorek. W jego miejsce zobaczymy z pewnością Grzegorza Krychowiaka. Obserwatorzy i eksperci twierdzą również, że selekcjoner w meczu o wszystko postawi na doświadczonego Macieja Rybusa, który zagra na wahadle za Tymoteusza Puchacza.

Przypuszczalny skład Polski na Szwecję na mecz o awans do fazy pucharowej Euro 2020:

Szczęsny – Bereszyński, Glik, Bednarek – Klich, Krychowiak – Jóźwiak, Zieliński, Rybus – Świderski, Lewandowski

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.