fbpx

Sztab szkoleniowy Miedzi Legnica w komplecie

Sztab szkoleniowy Miedzi na nowy sezon został skompletowany. Drugim asystentem trenera Wojciecha Łobodzińskiego będzie Mateusz Sionkowski, dotychczas związany ze Ślęzą Wrocław. 

Niespełna 31-letni Sionkowski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada licencję trenerską UEFA B. Odbył specjalistyczne kursy EXOS, Altis Short Sprints Course, National Certificate in Strength & Conditioning oraz Certified Speed & Agility Coach. Przez ostatnie cztery lata pracował w Ślęzie Wrocław. W sztabie szkoleniowym Miedzi Sionkowski wspomagał będzie trenera Łobodzińskiego w przygotowaniu motorycznym oraz treningu indywidualnym. 

– Nie ukrywam, że przyjście do Miedzi jest dla mnie dużym wyzwaniem. Ale traktuję to również jako docenienie mojej dotychczasowej pracy. Myślę, że jestem w stanie pomóc trenerowi Łobodzińskiemu w pracy z zespołem. Przede wszystkim pomagać będę w przygotowaniu motorycznym – powiedział po podpisaniu umowy trener Mateusz Sionkowski. 

Trener Łobodziński zakończył kompletowanie sztabu szkoleniowego Miedzi. Pierwszym asystentem trenera będzie Radosław Bella, w przeszłości szkoleniowiec Miedzi II Legnica oraz koordynator szkolenia w Akademii Miedzi. Za szkolenie bramkarzy odpowiadać będzie Aleksander Ptak, były golkiper zielono-niebiesko-czerwonych, a od czerwca 2016 roku trener bramkarzy legniczan. Sztab medyczny współtworzyć będą Mateusz Kula i Maciej Kuczyński. Lekarzem Miedzi pozostaje Wojciech Kowalik, a dietetykiem dr inż. Anna Książek. Kierownikiem pierwszej drużyny pozostaje Tomasz Kodzis, związany z Miedzią od sezonu 2015/2016.

Źródło: Biuro Prasowe Miedzi Legnica

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.