fbpx

Dzieje się w Sandomierzu… A jednak miejscowa Wisła przystąpi do trzecioligowych rozgrywek

Od smutku do euforii wśród kibiców Wisły Sandomierz. Dwa dni temu w mediach społecznościowych pojawił się emocjonalny komunikat, w którym zarząd klubu poinformował o wycofaniu się z rozgrywek III ligi. Minęło kilkanaście godzin i sytuacja jest zgoła inna.

O decyzji zarządu SKS Wisła Sandomierz informowałem wczoraj. Więcej na ten temat TUTAJ. Klubowi włodarze na czele z prezesem Sebastianem Wieczorkiem wystosowali emocjonalny komunikat, w którym przedstawili aktualną sytuację Wisły i z ogromnym żalem poinformowali o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek III ligi w nadchodzącym sezonie. Działacze w oświadczeniu stwierdzili, że ich klub został w pewnym sensie pozostawiony sam sobie. Trwają różnego rodzaju przepychanki i przerzucanie odpowiedzialności w rozmowach z władzami miasta. Po opublikowaniu oświadczenia ruszyła lawina komentarzy zamieszczanych przez sympatyków Wisły.

Wczorajszy dzień musiał być bardzo „gorący” w gabinetach sandomierskich oficjeli, gdyż wieczorem w mediach społecznościowych Wisły pojawił się kolejny komunikat. Tym razem z informacją o … przystąpieniu do rozgrywek III ligi w sezonie 2021/2022.

KOMUNIKAT ZARZĄDU SKS WISŁA SANDOMIERZ

OFICJALNIE. W dniu dzisiejszym na Walnym Zebraniu przy obecności i zapewnieniu Pana Posła Marka Kwitka, obecnych na spotkaniu Radnych Sandomierza oraz Pana Wiceburmistrza Pana Janusza Stasiaka, który przedstawił jasne stanowisko Pana Burmistrza Marcina Marca odnośnie wsparcia SKS Wisła. Zapadła jednogłośna decyzja o przystąpieniu do rozgrywek 3 ligi w nadchodzącym sezonie 2021/2022. Gramy. Cała Wisła zawsze razem.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.