fbpx

Czy koń, na którym jeździ Łukasz Podolski, to ten sam, który kupił prezes Boniek? (WIDEO)

Po dzisiejszych rewelacjach „Faktu”, który poinformował o gigantycznej premii jaką rzekomo miał sobie przyznać ustępujący prezes PZPN Zbigniew Boniek, w sieci wylała się fala krytyki, żartów, czy memów.

Doniesienia „Faktu” podłapały wszystkie większe i mniejsze portale, w tym oczywiście i Galaktyczny Futbol. Mogą giganci, mogę i ja…

Oczywiście, jak to w takich przypadkach bywa, PZPN zareagował natychmiast, zamieszczając komunikat, w którym z oburzeniem posądził dziennikarzy i nie-dziennikarzy o rozpowszechnianie i powielanie fałszywych informacji, grożąc pozwami sądowymi itd., itp.

Do sprawy odniósł się również Miłościwie Nam Panujący (jeszcze) Pan Prezes. Na Twitterze, w swoim stylu, zakpił ze wszystkich, pisząc m.in.

Na razie za swoje kupiłem sobie tego młodego konia… Miłych wakacji.

Zbigniew Boniek zakpił kolejny już raz ze zwykłych kibiców, sympatyków, fanów i ogólnie ze wszystkich, którzy „coś tam rozkminiają” w futbolu, więc ci w odwecie „pożartowali” sobie z prezesa. Prym wiódł pan Kazimierz Greń, nie ustępował Naprzód Świbie.

Dosłownie przed chwilą „swoją rozkminę” na temat ostatnich wydarzeń zaprezentował wiceprezes LZS-u Krynki Kamil Jackiewicz. Znany w środowisku Niższych Lig – i nie tylko – działacz, zadał na swoim blogu dwa bardzo ciekawe pytania. Bohaterami są: Zbigniew Boniek, Lukas Podolski oraz… koń. Zapraszam, filmik trwa minutkę, wytrzymacie.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Czy koń, na którym jeździ Łukasz Podolski, to ten sam, który kupił prezes Boniek? (WIDEO)”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.