fbpx

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej: Prezes Boniek nigdy nie pobierał żadnej premii związanej z sukcesami reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat odnoszący się do informacji o pobraniu przez Zbigniewa Bońka premii za osiągnięcia sportowe reprezentacji Polski.

KOMUNIKAT PZPN

W związku z pojawiającymi się w serwisie internetowym Fakt.pl nieprawdziwymi informacjami, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że prezes PZPN Zbigniew Boniek nigdy nie pobierał żadnej premii związanej z sukcesami reprezentacji Polski i jej udziałami w turniejach rangi mistrzowskiej.

Ponadto nieprawdziwe są również informacje, jakoby Zbigniew Boniek korzystał z karty kredytowej udostępnionej przez PZPN.

Natomiast prawdą jest, że z uwagi na pełnioną funkcję, federacja wynajmuje mieszkanie w Warszawie, w którym mieszka prezes.

PZPN oczekuje zaprzestania wprowadzania opinii publicznej w błąd i powielania nieprawdziwych informacji. W przeciwnym razie federacja skieruje sprawę na drogę sądową.

***

Do sprawy odniósł się również sam zainteresowany. (pisownia oryginalna)

Żyjemy w czasach gdzie trzeba demontować kłamstwa, więc – – Nigdy nie używałem żadnej karty kredytowej PZPN – Nigdy nie wziąłem żadnej premi za wyniki reprezentacji podczas mojej kadencji. Pisanie głupot widzę jest w modzie… Viva poważne dziennikarstwo…– napisał na Twitterze Zbigniew Boniek.

Swoim komentarzem wywołał rozbawienie internautów, którzy wytknęli prezesowi, że „demontować to można płot”.

Zbigniew Boniek w swoim stylu, próbując błysnąć luzem i dowcipem, zamieścił kolejny wpis.

Na razie za swoje kupiłem sobie tego młodego konia… Miłych wakacji.

***

Uderz w stół? Tyle komentarza.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.