fbpx

Kolejny klub wycofuje drużynę z rozgrywek IV ligi

Victoria Żmudź wycofuje się z rozgrywek IV ligi.

Zespół Victorii w sezonie 2020/2021 uplasował się na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek IV ligi lubelskiej. Niestety, po dziewięciu latach gry na tym poziomie, władze klubu ze Żmudzi podjęły decyzję o wycofaniu drużyny seniorów z rozgrywek. Na jakim szczeblu zobaczymy Victorię w następnym sezonie? Na decyzję trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dobiegła końca trwająca nieprzerwanie od dziewięciu sezonów przygoda Victorii Żmudź w IV lidze. Nasz klub oficjalnie wycofał się z rozgrywek na tym szczeblu. Przyczyną jest brak odpowiednich środków finansowych umożliwiających grę na tym poziomie. Od wielu lat Victorię mocno wspierał właściciel firmy EUROSPAW Wiesław Kasprzycki. Dzięki jego pomocy nasza drużyna przebyła drogę od A-klasy do IV ligi a w poprzednim sezonie osiągnęła najlepszy wynik w historii klubu zajmując trzecie miejsce na koniec rozgrywek.  Jednak główny sponsor naszej drużyny nie będzie już angażował się w finansowanie Victorii w tak znaczącym stopniu jak było to w ostatnich latach. Gmina natomiast nie jest w stanie samodzielnie utrzymać finansowo zespołu w tej klasie rozgrywkowej. W najbliższym czasie ostatecznie wyjaśni się, na jakim poziomie rozgrywek w nadchodzącym sezonie zagra Victoria. W tym momencie wiadomo tylko, że nie będzie to IV liga – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Źródło i foto: Victoria Żmudź

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.