fbpx

„Co słychać u Galaktycznych?” MKS Szczawno-Zdrój prezentuje efektowne koszulki i „dogaduje” sparing dzięki sile internetu

Kolejny nowy cykl na portalu. W „Co słychać u Galaktycznych?” będę informował o nowinkach z klubów objętych patronatem medialnym przez GF.

Paweł Danielak, prezes MKS-u Szczawno-Zdrój, cały czas jest mocno aktywny w kwestii promowania klubu. Tym razem szef „Mineralnych” zaprezentował w mediach społecznościowych efektowne jubileuszowe koszulki, na które wciąż jeszcze można złożyć zamówienia.

Pierwsze jubileuszowe koszulki już do nas dotarły i od jutra będą trafiały w ręce nowych właścicieli. Tym samym ogłaszamy drugi i na ten moment ostatni nabór na koszulki naszego klubu Zamówienia przyjmujemy na adres: kontakt@mksszczawnozdroj.pl – cena koszulki 140zł + koszt wysyłki. Na początku sierpnia wysyłamy kolejne zamówienie, więc jeśli ktoś jeszcze reflektuje zachęcamy do zakupu – informuje Paweł Danielak.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i trawa
Paweł Danielak
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, trawa i tekst „ANIEL”
Paweł Danielak, prezes MKS Szczawno-Zdrój

***

Pierwszy zespół „Mineralnych” rozpoczął przygotowanie do nowego sezonu już 15 lipca. Podopieczni Rafała Siczka rozegrali do tej pory dwa spotkania sparingowe – z Górnikiem Boguszów-Gorce 3:0 oraz z KS Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:1.

Drugi ze sparingów odbył się „troszkę” na wariackich papierach. Dwa zespoły, wcześniej umówione na mecz towarzyski z „Mineralnymi” zrezygnowały z przyjazdu do Szczawna-Zdroju. Poszukiwania sparingpartnera trwały do ostatniej chwili.

Do późnego wieczora trwały poszukiwania sparingpartnera. Niestety, żadna z dwóch wcześniej umówionych drużyn, nie dała rady się zebrać i byliśmy zmuszeni szukać kolejnego przeciwnika. Na szczęście naszą propozycję gry przyjął zespół KS Zjednoczeni Ścinawka Średnia, który znalazł się w podobnej sytuacji co nasz team. Udało nam się dogadać, a siła internetu zrobiła swoje – mówi Paweł Danielak.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa

W „dogadaniu” spotkania pomógł portal „Co słychać w niższych ligach? – powiat kłodzki i ząbkowicki „, co jest dobrym przykładem na to, że serwisy zajmujące się Niższymi Ligami są nam jak najbardziej potrzebne. Niestety, kolejne z nich kończą swoją działalność, ale to już temat na inną bajkę.

Cieszy natomiast współpraca między klubami. W sytuacjach, gdy jedni w ostatniej chwili rezygnują ze sparingów (z różnych powodów), inni są w stanie natychmiast się porozumieć i na tzw. pniu dograć szczegóły.

Nasza dobra współpraca na poziomie platform internetowych nareszcie będzie miała możliwość skonfrontowania dwóch ekip na realnej murawie – czytamy w komentarzu zamieszczonym przez KS Zjednoczeni Średniawka Średnia.

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “„Co słychać u Galaktycznych?” MKS Szczawno-Zdrój prezentuje efektowne koszulki i „dogaduje” sparing dzięki sile internetu”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.