fbpx

Hummel partnerem technicznym GKS-u Katowice

W sezonie 2021/2022 partnerem technicznym wielosekcyjnego GKS-u Katowice będzie duńska marka Hummel.

Na mocy podpisanej umowy sportowcy reprezentujący wszystkie sekcje sportowe GieKSy, czyli piłkarki, piłkarze, siatkarze i hokeiści będą w nadchodzących rozgrywkach występowali, ale także trenowali w sprzęcie wyprodukowanym przez Hummel. Nowy partner techniczny został wybrany w drodze postępowania przetargowego.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z GKS-em Katowice. To nie tylko utytułowany klub, ale przede wszystkim rozpoznawalna marka na sportowej mapie Polski Wspólnie możemy zrobić wiele ciekawych projektów. Hummel zawsze jest otwarty na niekonwencjonalne działania, takie jak limitowane serie koszulek nawiązujące do historii klubu, czy wspieranie najwierniejszych kibiców – powiedział Andrzej Zając, Dyrektor Handlowy Hummel.

Dla piłkarzy GieKSy, którzy rozpoczynają 31 lipca sezon w Fortuna 1 Lidze, Hummel już przygotował nowe komplety koszulek. Dzięki nawiązanej współpracy za kilka tygodni zaprezentujemy dodatkowy komplet strojów, przygotowany specjalnie na potrzeby GKS-u. Wszystkie koszulki dostępne będą dla kibiców w sklepie „Blaszok”.

Dodajmy, że oficjalnym dostawcą sprzętu oraz odzieży sportowej do klubu będzie firma AMH 365 Sport, licencjonowany dystrybutor marki Hummel w Polsce. 

***

Hummel duńska marka, założona w 1923 roku, znana jest z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów sportowych. Marka od wielu lat obecna jest w Polsce w różnych dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, tenisie czy pięcioboju nowoczesnym. Dla marki Hummel sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport”. Hummel od lat przykłada ogromną wagę do o zrównoważonego rozwoju. Już w 2011 roku marka zaprezentowała kolekcję odzieży powstałej z przetworzonych plastikowych butelek. W strojach tych reprezentacja Polski w piłce ręcznej wystąpiła na Mistrzostwach Świata. W tegorocznej ofercie duńskiej firmy pojawią się produkty z bawełny organicznej i poliestru pochodzącego z recyclingu. 

***

Źródło: Biuro prasowe GKS-u Katowice

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.