fbpx

Mateusz Galikowski trenerem zespołu rezerw GKS-u Jastrzębie

Trenerem drugiej drużyny GKS-u Jastrzębie, która w nadchodzącym sezonie występować będzie w rozgrywkach Klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik” grupa III, będzie Mateusz Galikowski.

Mateusz Galikowski, urodzony 7 września 1987 roku, w poprzednim sezonie był trenerem grupy młodzieżowej z rocznika 2010 w Akademii GKS Jastrzębie. W swoim CV ma także pracę z młodzieżowymi zespołami Płomienia Połomia, Fortecy Świerklany oraz RKP ROW Rybnik.

Jako szkoleniowiec pracował również z seniorskimi drużynami: Forteca II Świerklany (Klasa C – pierwszy trener), Forteca Świerklany (IV liga i Klasa okręgowa – asystent, a następnie pierwszy trener), Unia Turza Śląska (III liga – asystent) i Silesia Lubomia (Klasa okręgowa – pierwszy trener).

W przeszłości Galikowski był piłkarzem juniorskich zespołów Odry Wodzisław, której jest wychowankiem, oraz drużyn seniorów Gwiazdy Skrzyszów, Polonii Marklowice i Silesii Lubomia.

GKS II Jastrzębie treningi rozpoczął w poniedziałek, 26 lipca. W pierwszym sparingu zespół, który złożony będzie w większości z zawodników z rocznika 2004, zmierzy się z czwartoligową Unią Książenice. Spotkanie to zostanie rozegrane w środę (28 lipca), na boisku przy ul. Kościelnej i rozpocznie się o godzinie 17:30. Z kolei w piątek, 30 lipca, podopieczni Mateusza Galikowskiego spotkają się na wyjeździe z KS-em Szczerbice. Początek sparingu zaplanowano na godzinę 18:30.

Źródło i foto: Biuro prasowe GKS-u Jastrzębie

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.