fbpx

„Co słychać u Galaktycznych? „Chroberz Junior Cup 2021” o Puchar Zarządu Strzelca Chroberz

Masny Team okazał się najlepszą drużyną w trzeciej edycji turnieju piłkarskiego „Chroberz Junior Cup 2021” o Puchar Zarządu Strzelca Chroberz. Mecze rozegrane zostały na boisku wielofunkcyjnym ZSCKR w Chrobrzu.

Turniej o Puchar Zarządu Strzelca Chroberz odbywał się w tropikalnym upale. Zespoły stawiły jednak czoła ciężkim warunkom i walczyły ambitnie o główne trofeum.

Żar lejący się tego dnia z nieba, nie ułatwiał gry zawodnikom, wszystkie zespoły zagrały niezwykle ambitnie, stwarzając dobre widowisko piłkarskie. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i każdy trwał po 30 minut – mówi Paweł Bochniak, prezes Strzelca.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął zespół Masny Team. Na drugiej pozycji uplasował się Wafle Team Sędowice, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Masny Team II.

Również nagrody indywidualne padły łupem graczy z Masny Team. Najlepszym bramkarzem uznano Kacpra Rudzińskiego. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Tomasz Siemieniec.

Należy podkreślić, że uczestnicy przez cały turniej pokazali na czym polegają zasady fair play, dla takiej młodzieży naprawdę warto jest organizować takie wydarzenia – podkreśla Paweł Bochniak.

Ze strony Strzelca za organizację i przeprowadzenie turnieju odpowiedzialni byli Paweł Bochniak i Damian Musiał. Podziękowania za pomoc w organizacji rozgrywek władze klubu kierują do dyrekcji Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu oraz Polskiej Fundacji Sportu i Kultury.

Foto: Strzelec Chroberz

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.