fbpx

Piotr Samiec-Talar piłkarzem GKS-u Katowice

19-letni Piotr Samiec-Talar został zawodnikiem GKS-u Katowice.

Piotr Samiec-Talar dołączył do GKS-u Katowice na zasadzie rocznego wypożyczenia ze Śląska Wrocław. Młody napastnik jest wychowankiem Polonii Środa Śląska, skąd w 2017 roku trafił do akademii Śląska Wrocław. W rozgrywkach 2018/19 strzelił dla Śląska 14 goli w Centralnej Lidze Juniorów. Natomiast w październiku 2018 roku zadebiutował na poziomie seniorskim w Ekstraklasie, w której podczas dwóch sezonów rozegrał 20 meczów w barwach drużyny z Wrocławia. Rundę wiosenną rozgrywek 2020/21 spędził z Widzewem Łódź występując w 17 meczach Fortuna 1 Ligi. Po zakończeniu wypożyczenia wrócił do Śląska, a teraz pomoże GieKSie. 

Piotr to zawodnik o oczekiwanym profilu, z doświadczeniem gry na szczeblu centralnym. Poszukiwaliśmy wszechstronnego zawodnika o statusie młodzieżowca, który wzmocniłby rywalizację na pozycjach ofensywnych i te wymogi tym transferem spełniliśmy – mówi Robert Góralczyk, dyrektor sportowy GKS-u Katowice. 

Miłością do futbolu zaraził mnie mój ojciec, który także grał profesjonalnie. Od małego mnie trenował i wiele mu zawdzięczam. Cieszę się, że dołączam do GKS-u, bo to klub z tradycjami i mam tutaj dobre warunki do rozwoju. Spotkałem tu doświadczonych piłkarzy, od których mogę się wiele nauczyć. Grałem już w Ekstraklasie oraz 1 lidze i te doświadczenia będę chciał przełożyć na to, by zwyciężać z GieKSą – podkreśla Piotr Samiec-Talar. 

Źródło i foto: Biuro prasowe GKS-u Katowice

***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.