fbpx

Paweł Nowak za długo nie popracował jako szkoleniowiec Unii Tarnów

Paweł Nowak nie jest już trenerem trzecioligowego zespołu Unii Tarnów. Klub zamieścił informację za pośrednictwem strony internetowej.

W polskiej, futbolowej rzeczywistości nie dziwi mnie już nic. Również informacja o tym, że Paweł Nowak, po miesiącu pracy jako szkoleniowiec Unii Tarnów, już nie poprowadzi tego zespołu, nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia.

Paweł Nowak

– W dniu dzisiejszym (10.08), po blisko miesiącu pracy, umowa z trenerem Pawłem Nowakiem została rozwiązana za porozumieniem stronTrenerowi Pawłowi dziękujemy za dotychczasową pracę i życzymy powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. Nazwisko nowego trenera pierwszej drużyny, zostanie ogłoszone w dniu jutrzejszym – czytamy w lakonicznym komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Jaskółek.

Trener za długo w Tarnowie więc nie popracował. Stanowisko opiekuna pierwszego zespołu objął 9 lipca 2021 roku.

– Cieszę się, że w trudnej sytuacji, w której nie udało się dojść do porozumienia co do nowego kontraktu z dotychczasowym szkoleniowcem, Paweł Nowak nie potrzebował wiele czasu do namysłu by przyjąć ofertę Unii Tarnów. Dzięki temu przygotowania do nowego sezonu ruszą bez przeszkód i drużyna spotyka się na pierwszym treningu już w najbliższy poniedziałek. Ułatwia też to prowadzone negocjację z zawodnikami, bo dotychczasowa sytuacja “zawieszenia” mocno utrudniała budowę zespołu, a czasu było coraz mniej. Na pewno ważnym czynnikiem przy wyborze trenera było jego ogromne doświadczenie zawodnicze na najwyższym poziomie rozgrywkowym, a także preferowany sposób pracy nastawiony na rozwój zawodników, co w trzyletnim planie naszego klubu ma szczególne znaczenie – mówił po podpisaniu umowy prezes Zarządu Unii Tarnów Artur Szklarz.

Ile znaczą podobne słowa w polskiej piłce wiemy od bardzo dawna. Niezależnie od poziomu rozgrywek. Z pewnością nie dowiemy się jaki był prawdziwy powód rozstania z trenerem, a może jego rezygnacji. Paweł Nowak zdążył poprowadzić Unię w jednym meczu ligowym czwartej grupy III ligi. Po jego wodzą Jaskółki zremisowały 7 sierpnia z Podlasiem Biała Podlaska (1:1).

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.