fbpx

Weekendowy rozkład jazdy kibica

21 i 22 sierpnia kibice będą mogli obejrzeć w polskich stacjach telewizyjnych mecze Ekstraklasy, 1. ligi, 2. ligi, Ekstraligi kobiet, Premier League, Championship, Serie A, La Liga, Ligue 1, Eredivisie i ligi portugalskiej.

Plan piłkarskich transmisji w polskich telewizjach, sobota 21 sierpnia 2021

11:45 Ekstraliga kobiet: Tarnovia Tarnów – UKS SMS Łódź (TVP Sport)
12:40 GKS Jastrzębie – Resovia Rzeszów (Polsat Sport)
13:30 Liverpool – Burnley (Canal+ Sport 2)
13:30 QPR – Barnsley (Eleven Sports 1)
15:00 Pogoń Szczecin – Stal Mielec (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
16:00 Multi Premier League (Canal+ Sport 2)
16:00 Leeds – Everton (Canal+ Now)
16:00 Manchester City – Norwich (Canal+ Premium)
16:00 Sheffield – Huddersfield (Eleven Sports 2)
17:00 Monaco – Lens (Eleven Sports 3, nSport+)
17:15 Wisła Puławy – Chojniczanka (TVP Sport)
17:30 Cracovia – Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
18:30 Brighton – Watford (Canal+ Sport 2)
18:30 Inter – Genoa (Eleven Sports 1)
18:30 Hellas Verona – Sassuolo (Eleven Sports 2)
19:00 Gil Vincente – Benfica (Eleven Sports 4)
19:30 Espanyol – Villarreal (Canal+ Now)
19:30 Granada – Valencia (Eleven Sports 3)
20:00 Górnik Łęczna – Wisła Kraków (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
20:00 PSV – Cambuur (Polsat Sport Premium 1)
20:45 Torino – Atalanta (Eleven Sports 1)
20:45 Empoli – Lazio (Eleven Sports 2)
21:00 St. Etienne – Lille (Eleven Sports 4, nSport+)
21:30 Sporting – Belenenses (Eleven Sports 3)
22:00 Athletic Bilbao – Barcelona (Canal+ Sport 2)

Plan piłkarskich transmisji w polskich telewizjach, niedziela 22 sierpnia 2021

12:15 Twente – Ajax (Polsat Sport Extra)
12:40 GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)
14:30 Feyenoord – G.A. Eagles (Polsat Sport Extra)
15:00 Southampton – Manchester United (Canal+ Sport 2)
15:00 Wolves – Tottenham (Canal+ Premium)
15:00 Strasbourg – Troyes (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
15:00 Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
17:00 Real Sociedad – Rayo Vallecano (Canal+ Now)
17:30 Arsenal – Chelsea (Canal+ Premium, Canal+ Sport 2)
17:30 Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
18:30 Bologna – Salernitana (Eleven Sports 3)
18:30 Udinese – Juventus (Eleven Sports 2)
19:30 Atletico Madryt – Elche (Eleven Sports 1)
20:45 Napoli – Venezia (Eleven Sports 2)
20:45 AS Roma – Fiorentina (Eleven Sports 3)
20:45 Nice – Marsylia (Eleven Sports 4)
22:00 Levante – Real Madryt (Eleven Sports 1)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.