fbpx

Występ Piotra Zielińskiego we wrześniowych meczach reprezentacji Polski jest zagrożony

Jacek Jaroszewski, lekarz drużyny narodowej w rozmowie z portalem „Łączy Nas Piłka” wyraził obawy co do występu Piotra Zielińskiego we wrześniowych meczach reprezentacji Polski.

Piotr Zieliński doznał kontuzji prawego uda i nie dokończył meczu pierwszej kolejki włoskiej Serie A pomiędzy SSC Napoli i Venezią FC. Występ pomocnika we wrześniowych meczach reprezentacji Polski jest zagrożony. Po oświadczeniu klubu w sprawie stanu zdrowia Zielińskiego, włoskie media spekulują, że może on pauzować nawet dwa-trzy tygodnie. Swoje zdanie wyraził również Jacek Jaroszewski, lekarz drużyna narodowej.

– Rozmawiałem z Piotrkiem. Chodzi dokładnie o uraz mięśnia czworogłowego. Obawiano się o kolano, ale wszystko wskazuje na to, że z nim na szczęście jest w porządku. Wczoraj Zieliński nie mógł jednak stanąć na kontuzjowaną nogę. Uraz jest bardzo bolesny, zrobił się duży krwiak od stłuczenia. Rokowania są trudne. Tak naprawdę najbliższe godziny będą kluczowe, zobaczymy jak się uraz goi. Niemniej jednak występ zawodnika we wrześniowych meczach reprezentacji Polski jest zagrożony. We wtorek Zieliński przejdzie obrazowe badania. Być może one powiedzą więcej – powiedział.

W poprzednim sezonie Piotr Zieliński rozegrał we wszystkich rozgrywkach w barwach Napoli 47 meczów, w których strzelił 10 goli i zaliczył 13 asyst. 

Reprezentacja Polski we wrześniu w ramach eliminacji do Mundialu 2022 spotka się z Albanią (02.09), San Marino (05.09) oraz Anglią (08.09).

Źródło: własne, ŁNP

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.