fbpx

UNIWAR sponsorem PREMIUM GKS-u Jastrzębie

Nowym sponsorem PREMIUM GKS-u Jastrzębie została firma UNIWAR.

– Bardzo się cieszę, że środowisko biznesowe wspierające nasz Klub cały czas się rozrasta. To kolejny sponsor PREMIUM, którego logo pojawi się na sprzęcie meczowym GKS-u Jastrzębie, a dokładnie na tylnej części spodenek. Uniwar to firma z Jastrzębia-Zdroju, która bardzo mocno identyfikuje się z lokalną społecznością i z Klubem. Dzięki temu nasza współpraca nie będzie ograniczała się wyłącznie do ekspozycji na sprzęcie meczowym czy brandingu na stadionie, ale ma charakter wielowymiarowy. Jestem przekonany, że okazane zaufanie zaprocentuje w przyszłości i obie strony będą czerpały z tego korzyści – powiedział po podpisaniu umowy prezes zarządu GKS-u Jastrzębie, Marcin Ćwikła.

Grupa Uniwar, której założycielem jest Kazimierz Warszawski, to firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku branży paliwowej oraz gastronomicznej.

– Współpraca z GKS-em Jastrzębie jest dla naszej firmy ogromnym zaszczytem. Niezmiernie nam miło, że możemy dołączyć do sponsorów właśnie tego Klubu, który wywodzi się z tego samego miasta, co nasza firma, z Jastrzębia-Zdroju. Mamy nadzieję, że droga naszej współpracy odniesie obopólne korzyści. Futbol to sport drużynowy, więc liczymy na to, że stworzymy wspierającą się nawzajem drużynę. Od dłuższego czasu śledzimy poczynania GKS-u Jastrzębie jako kibice. Teraz zarówno sukcesy, jak i porażki zespołu, których oczywiście życzymy jak najmniej, będziemy przeżywać wspólnie, a wszystkiemu towarzyszyć będą jeszcze większe emocje – dodaje Katarzyna Warszawska, prezes zarządu firmy Uniwar.

Źródło i foto: Biuro prasowe GKS-u Jastrzębie

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.