fbpx

Weekendowy rozkład jazdy kibica

Poniżej rozpiska transmisji telewizyjnych na najbliższy weekend.

SOBOTA 11.9

01.20, Atlanta United – Orlando City SC MLS, Polsat Sport
12.25, Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Polsat Box Go
12.30, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce Fortuna 1. Liga, Polsat Sport, Polsat Box Go
13.25, Crystal Palace – Tottenham Hotspur Premier League, Canal+ Sport 2
14.55, Cracovia – Górnik Zabrze PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
14.55, Empoli FC – Venezia FC Serie A, Eleven Sports 2
15.25, Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund Bundesliga, Viaplay
15.25, 1. FC Union Berlin – FC Augsburg Bundesliga, Viaplay
15.25, SpVgg Greuther Fuerth – VfL Wolfsburg Bundesliga, Viaplay
15.25, SC Freiburg – 1. FC Koeln Bundesliga, Viaplay
15.25, TSG Hoffenheim – 1. FSV Mainz 05 Bundesliga, Viaplay
16.55, Paris Saint-Germain – Clermont Foot 63 Ligue 1, Eleven Sports 2
17.25, Jagiellonia Białystok – PKE FKS Stal Mielec PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
17.50, GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz Fortuna 1. Liga, Polsat Box Go
17.55, SSC Napoli – Juventus FC Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
18.25, Chelsea FC – Aston Villa Premier League, Canal+ Sport 2
18.25, Levante UD – Rayo Vallecano LaLiga, nSport+
18.25, RB Lipsk – Bayern Monachium Bundesliga, Viaplay
19.55, Śląsk Wrocław – Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport
20.20, Miedź Legnica – ŁKS Łódź Fortuna 1. Liga, Polsat Box Go
20.40, Atalanta BC – ACF Fiorentina Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
20.55, Athletic Club – RCD Mallorca La Liga, Canal+ Sport 2
20.55, AS Monaco – Olympique Marsylia Ligue 1, Eleven Sports 2, nSport+
21.25, Sporting CP – FC Porto Liga Portugal Bwin, Eleven Sports 3

NIEDZIELA 12.9

01.00, New England Revolution – New York City MLS, Polsat Sport Extra
12.15, Stal Rzeszów – Radunia Stężyca eWinner 2. Liga, TVP Sport
12.25, Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
12.25, UC Sampdoria – Inter Mediolan Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
12.30, Arka Gdynia – GKS Tychy Fortuna 1. Liga, Polsat Sport, Polsat Box Go
12.30, St Johnstone – Rangers FC Scottish Premiership, Polsat Sport Extra
14.25, Feyenoord – Heracles Almelo Eredivisie, Polsat Sport Extra
14.50, Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice Fortuna 1. Liga, Polsat Box Go
14.55, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3
14.55, Cagliari Calcio – Genoa CFC Serie A, Eleven Sports 4
15.25, Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart Bundesliga, Viaplay
16.10, CA Osasuna – Valencia CF LaLiga, nSport+
16.55, FC Nantes – OGC Nice Ligue 1, Canal+ Sport 2, Eleven Sports 4
17.25, Raków Częstochowa – Lech Poznań PKO BP Ekstraklasa, Canal+, Canal+ Sport 3
17.25, Leeds United – Liverpool FC Premier League, Canal+ Sport
17.30, VfL Bochum – Hertha Berlin Bundesliga, Viaplay
17.50, Górnik Polkowice – Odra Opole Fortuna 1. Liga, Polsat Box Go
17.55, AC Milan – SS Lazio Serie A, Eleven Sports 3
18.25, Cadiz CF – Real Sociedad La Liga, Eleven Sports 1
19.30, Borussia Moenchengladbach – Arminia Bielefeld Bundesliga, Viaplay
20.40, Olympique Lyon – RC Strasbourg Ligue 1, Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3
20.40, AS Roma – US Sassuolo Calcio Serie A, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
20.55, Real Madryt – Celta Vigo LaLiga, Canal+ Sport, Eleven Sports 1

plan transmisji telewizyjnych | transmisje

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.