fbpx

Kamil Grabara o swoim koledze po fachu z Bundesligi. „Ja mogę być wku**wiający, ale on jest pięć razy bardziej”

Kamil Grabara był gościem programu „Foot Truck”. Bramkarz FC Kopenhaga nie przebierał w słowach, mówiąc o Rafale Gikiewiczu.

Kamil Grabara ocenił wypowiedzi i komentarze „Gikiego”. Młodszemu z bramkarzy, nie podoba się ich ton oraz sposób w jaki Gikiewicz formułuje swoje opinie.

– Fajnie, jak masz jaja wymieniać kogoś z nazwiska. Ale nie możesz mówić, że Dawid Kownacki ch*ja grał w Bundeslidze. Nie możesz mówić do gościa, który robi podcast, że Płacheta zagrał od ciebie 210 minut w tym sezonie. To są obcesowe rzeczy – rozpoczął Grabara.

– Miej jakiś instynkt. Fajnie powiedzieć coś brutalnie prawdziwego. To jest niesmaczne z jego ust. On myśli, że jest fajny. Nie chciałbym, żeby on czuł się zbyt ważny, że o nim mówię – dodał golkiper FC Kopenhaga.

– Ja mogę być wk*rwiający. Ale on jest pięć razy bardziej. To jest ten problem. Nie mam nic do tego gościa, ale on jest wszędzie zapraszany, może dla beki albo dla kontrowersji. Szkoda mi go trochę, to jest dorosły facet, on powinien inaczej patrzeć na świat. Gdyby stanął tu teraz Rafał Gikiewicz i Dawid Kownacki… Gdyby o mnie mówił takie rzeczy, to mógłby dostać w tubę. On sam sobie robi krzywdę – podkreślił.

– On ma po każdych powołaniach pretensje, że nie jedzie. To co by było, gdyby pojechał? On wie, że byłby trójką i nosiłby piłki. Dla mnie to byłoby uwłaczające. Ja bym nie umiał się tak zachowywać – podsumował Grabara.

Przyganiał kocioł garnkowi.

Kamil Grabara | Rafał Gikiewicz

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.