fbpx

Marek Papszun po pokonaniu Legii Warszawa. „Czasami brakowało nam umiejętności, ale nie zabrakło serca i determinacji”

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun nie ukrywał zadowolenia po wyjazdowym zwycięstwie nad Legią Warszawa.

Raków Częstochowa odniósł niezwykle istotne dla układu tabeli zwycięstwo nad Legią Warszawa i zwiększył swoją przewagę nad jednym z najgroźniejszych rywali. Marek Papszun, szkoleniowiec Rakowa był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy zrealizowali przedmeczowe założenia.

Stałe fragmenty gry były konsekwencją tego, co chcieliśmy robić. Wiadomo, że to jakość wykonawców decydowała o bramkach. Niemniej jednak te sytuacje były i wiedzieliśmy, że w tym elemencie możemy dominować. Wygrać na Łazienkowskiej nie jest łatwo. Zresztą to dopiero piąty nasz mecz w Ekstraklasie przeciwko Legii i dopiero teraz wygraliśmy. To było dla nas wartościowe zwycięstwo, szczególnie mając na uwadze kłopoty kadrowe. Musieliśmy zmienić sposób gry i dobrać odpowiednio pod dostępnych zawodników – powiedział szkoleniowiec.

Chcieliśmy atakować, bo nie mogliśmy się włącznie bronić. Plan się sprawdził i to jest dla mnie wartościowe, bo mieliśmy naprawdę mało czasu na to, żeby przygotować się do tego spotkania i przećwiczyć wszystkie elementy. Jeszcze rano mieliśmy trening, żeby doszlifować pewne elementy. Także słowa uznania kieruje pod adresem zespołu – dodał.

Owszem, był taki moment, że za bardzo oddaliśmy grę i zrobiło się 2-3. Jednak potrafiliśmy dźwignąć się po stracie bramki. Przeorganizowaliśmy się i dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Na pewno to wypadkowa charakteru, bo czasami brakowało nam umiejętności, ale nie zabrakło serca i determinacji. Chcemy dokładać jeszcze jakość do tego – podsumował Marek Papszun.

Legia Warszawa | Marek Papszun | PKO BP Ekstraklasa | Raków Częstochowa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.