fbpx

Zbigniew Boniek wraca do pracy jako… ekspert telewizyjny

Zbigniew Boniek nie ma najmniejszego zamiaru zniknąć z radarów kibiców piłki nożnej w Polsce. Zakończył pracę jako prezes PZPN, co nie jest równoznaczne z rezygnacją z „bycia na świeczniku”.

Zbigniew Boniek po przekazaniu sterów polskiego futbolu w ręce Cezarego Kuleszy, powrócił do Rzymu, gdzie mieszka od 30 lat. Były prezes PZPN nie przechodzi jednak na emeryturę. Jak wiemy, został mianowany na stanowisko wiceprezydenta UEFA. Jest też honorowym prezesem polskiej federacji i często będzie pojawiał się w kraju na posiedzeniach zarządu.

Jakby tego było mało, Zbigniew Boniek wraca do… pracy w mediach jako telewizyjny ekspert. Według informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka, z portalu „Meczyki.pl”, były prezes PZPN będzie zasiadał w studio Polsat Sport podczas transmisji meczów Ligi Mistrzów.

65-latek mając więcej czasu będzie także komentował piłkarską rzeczywistość. W obecnym sezonie zostanie ekspertem Polsatu Sport przy transmisjach Ligi Mistrzów. To poniekąd powrót do starej roli. Boniek był m.in. ekspertem tej stacji podczas EURO 2008. Czy zobaczymy go w studiu przy każdej kolejce? Nie. „Zibi” już wybrał sobie listę wieczorów, podczas których zobaczymy go na ekranie obok m.in. Romana Kołtonia czy Tomasza Hajto – napisał Włodarczyk.

Źródło: własne, Meczyki.pl

Polsat Sport | PZPN | Zbigniew Boniek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.