fbpx

Burza na Twitterze. Artur Boruc do dziennikarza: ” Życie by mi wystygło pajacu”

Zagotowało się na Twitterze między bramkarzem Legii Arturem Borucem a Piotrem Wołosikiem dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”.

Artur Boruc nie znalazł się w kadrze Legii na mecz z Rakowem Częstochowa. Powodem absencji był uraz pleców. Piotr Wołosik, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, który jest bardzo aktywny na Twitterze, że 41-letni golkiper mistrzów Polski skorzystał z okazji i w wybrał się na krótkie wakacje do Grecji.

„Kontuzjowany Artur Boruc w trakcie sezonu leci sobie do Grecji, w perspektywie mecz Ligi Europy itd. Albo w Grecji wybitnych specjalistów od dolegliwości pleców mają, albo Legia ma tak liberalne podejście, że pracownicy mogą ucinać sobie wczasy, kiedy chcą” – napisał dziennikarz „Przeglądu Sportowego”.

Artur Boruc, który słynie z tego, że nie gryzie się w język i mówiąc dosadnie – nie pier***i się w tańcu, po niespełna dobie odpowiedział na wpis Wołosika.

„Sprawdź wcześniej swoje info i dopiero coś pisz… kwintesencja polskiego dziennikarstwa sportowego. Albo mówi to samo albo wymyśla na poczekaniu…” – czytamy.

To nie był koniec konwersacji. Piotr Wołosik w kolejnym wpisie zarzucił Borucowi, że ten odpowiedział dopiero po kilkunastu godzinach.

„Żeby dobę czekać i napisać, żeby nic nie napisać. Kwintesencja polskiego piłkarza” – napisał dziennikarz.

Tym razem bardzo szybko doczekał się riposty.

„Życie by mi wystygło, pajacu. Ty się poć pod serduszka” – skomentował Boruc.

Dwa dni temu na oficjalnym profilu piłkarza na Instagramie pojawiło się nagranie z samolotu sugerujące, że Boruc udał się w jakąś podróż. Stąd prawdopodobnie reakcja Piotra Wołosika.

Artur Boruc może nie zagrać w czwartkowym spotkaniu Ligi Europy, w którym Legia zmierzy się na własnym stadionie z Leicester City.

Natomiast na Twitterze, który od kilkunastu miesięcy zamienił się w ściek, gównoburze są codziennością.

Artur Boruc | Legia Warszawa | Piotr Wołosik | Twitter

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Najnowszewpisy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.