fbpx

Bartosz Tarachulski nie jest już trenerem drugoligowej Pogoni Siedlce. Szkoleniowiec żąda kosmicznej kwoty

Bartosz Tarachulski nie jest już szkoleniowcem drugoligowej Pogoni Siedlce.

Klub poinformował za pośrednictwem strony internetowej, że z dniem 28 września, Bartosz Tarachulski przestał pełnić obowiązki trenera pierwszego zespołu Pogoni Siedlce. Jako szkoleniowiec tego zespołu pracował od 21 grudnia 2019 roku.

Ciekawą wiadomość zamieścił na Twitterze Kamil Sulej, dziennikarz Sport.Siedlce.pl.

– Bartosz Tarachulski podobno żąda 300 tysięcy złotych za przedwczesne rozwiązanie kontraktu. Tak to jest jak się podpisuje długoterminową i progresywną (!) umowę ze słabiutkim trenerem. Wg mnie drugi najgłupszy kontrakt po 10-latce Stawowego w Cracovii – napisał.

Pogoń Siedlce zaprezentowała już nowego szkoleniowca pierwszej drużyny. Następcą 46-letniego Tarachulskiego został Damian Guzek.

Nowy trener jest byłym zawodnikiem Pogoni Siedlce, który od 2019 roku prowadził zespół rezerw. 34-latek będzie współpracował z zespołem do końca roku, z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres. Jako trener pierwszego zespołu zadebiutuje w środowym meczu Pucharu Polski przeciwko Sokołowi Ostróda.

Pogoń Siedlce po 10. kolejkach eWinner II ligi zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Zespół pod wodzą Bartosza Tarachulskiego wygrał 3 mecze, dwa zremisował i poniósł 5 porażek.

Źródło: Pogoń Siedlce, Twitter

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.