Robert Lewandowski: Sytuacja nie jest komfortowa, ale musimy myśleć pozytywnie

Robert Lewandowski w poniedziałek przebywał w Dubaju na gali Globe Soccer Awards. Kapitan reprezentacji Polski został zaproszony na scenę, gdzie odpowiedział na pytania dotyczące swojej dalszej kariery i baraży do mistrzostw świata w Katarze.

Robert Lewandowski na gali Globe Soccer Awards pojawił się z rodziną i przyjaciółmi. Polak został nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza świata, a także piłkarza roku według kibiców z TikToka.

– Czekają nas trudne spotkania. Sytuacja nie jest komfortowa, ale będziemy walczyć. Musimy myśleć pozytywnie. Chcemy i jesteśmy w stanie awansować na mundial. To ważne nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich kibiców reprezentacji – powiedział kapitan reprezentacji zapytany o mecze barażowe do mistrzostw świata w Katarze.

Napastnik Bayernu Monachium odniósł się też do swoich planów na przyszłość i plotek dotyczących jego transferu.

– Jeśli któregoś dnia wstanę i będę czuł zmęczenie, być może będzie do pierwszy krok do zakończania kariery. Ale nie myślę o tym co będzie potem. Jestem skoncentrowany na najbliższych meczach i obecnym sezonie. Plotki transferowe nie są niczym nowym, ale ja skupiam się na swoich rzeczach – boisku, treningach. Od lat nie czytam gazet, to nie pomaga – przyznał Robert Lewandowski.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Robert Lewandowski: Sytuacja nie jest komfortowa, ale musimy myśleć pozytywnie”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.