fbpx

GKS Katowice sprowadził zawodnika ze Skry Częstochowa

Marcin Stromecki dołączy do GKS Katowice od 1 stycznia 2022 r. na zasadzie transferu definitywnego.

Marcin Stromecki związał się z GKS-em Katowice kontraktem, który będzie obowiązywał przez półtora roku z opcją przedłużenia. Zawodnik przechodzi do GieKSy na zasadzie transferu definitywnego ze Skry Częstochowa, której barwy reprezentował w pierwszej części bieżącego sezonu, występując w 19 meczach rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Wcześniej zawodnik reprezentował takie kluby jak Pogoń Siedlce, Legionovia Legionowo, Siarka Tarnobrzeg, Stomil Olsztyn, Znicz Pruszków oraz Górnik Łęczna. Z tym ostatnim wywalczył awans najpierw do rozgrywek 1 Ligi, a następnie Ekstraklasy.

– Marcin Stromecki był naszym ważnym celem transferowym na zimowe okno transferowe, więc jesteśmy zadowoleni, że zdołaliśmy go pozyskać. Piłkarz był od dłuższego czasu w kręgu zainteresowań naszego Klubu, ale wówczas był związany kontraktem z Górnikiem Łęczna i stanowił ważne ogniwo tej drużyny. Po zmianie systemu gry w trakcie ubiegłej rundy, wiedzieliśmy, że aby zespół mógł się rozwijać w tym kierunku, będziemy potrzebować zwiększenia rywalizacji sportowej w środku pola. Marcin wpisuje się w nasz profil zawodnika na pozycji środkowego pomocnika, a ponadto posiada doświadczenie gry na poziomie centralnym, odnosząc przy tym sukcesy – mówi Robert Góralczyk, dyrektor sportowy GKS-u Katowice.

Źródło i foto: Biuro Prasowe GKS Katowice

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.