fbpx

Warto przychodzić na mecze Turośnianki. Trzecia siła „kibicowska” na Podlasiu (WIDEO)

Turośnianka Turośń Kościelna, klub z podlaskiej Klasy A, wyrósł na trzecią siłę w regionie, jeśli chodzi o zainteresowanie ze strony kibiców.

Turośnianka na piłkarskiej mapie Podlasia znajduje się dopiero od 2020 roku. Klub w tym czasie zdobył wierne rzesze kibiców. Na meczach A-klasowego zespołu panuje atmosfera rodem z najgorętszych światowych stadionów. Dowodem może być poniższy filmik.

Klub z Turośni Kościelnej może również pochwalić się liczbą fanów obserwujących fanpage na Facebooku. Już ponad 6 tysięcy!!! sympatyków śledzi profil Turośnianki. Należy tutaj podkreślić, że większą liczbą kibiców na FB posiadają na Podlasiu tylko ekstraklasowa Jagiellonia Białystok i pierwszoligowe Wigry Suwałki.

Zespół z Turośni Kościelnej został wybrany drużyną roku Powiatu Białostockiego w 67 Plebiscycie Sportowym zorganizowanym przez Kurier Poranny. Teraz czas na rywalizację na etapie wojewódzkim.

Zdjęcie

Za sukcesami medialnymi i organizacyjnymi przyjdą też z pewnością w niedalekiej przyszłości również te sportowe. Aktualnie zespół Turośnianki zajmuje z dorobkiem 20 punktów czwarte miejsce w tabeli rozgrywek trzeciej grupy podlaskiej Klasy A. Strata do lidera, rezerw łomżyńskiego ŁKS-u, wynosi siedem „oczek”.

W nadchodzącym roku z pewnością niejednokrotnie usłyszymy o klubie z Podlasia. Turośnianka rozwija się w tempie błyskawicznym, a pomysły wprowadzane w życie przez działaczy są godne naśladowania w zespołach z Niższych Lig w Polsce.

Mamy zgraną ekipę ludzi z masą pomysłów które realizujemy i dwa razy tyle zapału do pracy. Zapraszamy do obserwowania naszych poczynań – mówią w Turośniance.

Zachęcam do obserwowania mediów społecznościowych Turośnianki.

Facebook – link TUTAJ

Twitter – link TUTAJ

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Warto przychodzić na mecze Turośnianki. Trzecia siła „kibicowska” na Podlasiu (WIDEO)”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.