fbpx

Plan przygotowań Orła Straszyn. „Wiosna nasza”

Orzeł Straszyn, występujący w drugiej grupie gdańskiej Klasy A, przedstawił plan przygotowań do rundy wiosennej.

Zespół ze Straszyna rundę jesienną zakończył z dorobkiem 19 punktów na ósmym miejscu w tabeli rozgrywek Klasy A Gdańsk II. Orzeł odniósł sześć zwycięstw i poniósł tyle samo porażek. Jeden mecz zakończył natomiast wynikiem remisowym.

Przygotowania do rundy wiosennej drużyna Orła Straszyn w tym roku zacznie wcześniej niż zwykle. Ten rok ma być wyjątkowy, jak zapowiadają działacze klubu.

– W tym roku zaczynamy wyjątkowo wcześniej niż zwykle, ale ten rok, ta wiosna będzie inna – ta wiosna będzie nasza. Zaczniemy 11 stycznia i będziemy pracować nad przygotowaniem formy do rundy wiosennej dwa miesiące – czytamy na klubowym Facebooku.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PRZYGOTOWANIA WIOSNA 2021 2022 20 MARCA 11 STYCZNIA”

Zawodnicy mają spotykać się na zajęciach przynajmniej dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Gracze Orła otrzymali też zestaw indywidualnych treningów do wykonania na każdy tydzień aż do końca lutego. Na 15 stycznia zaplanowano testy sprawnościowo-wydolnościowe. Pełna profeska, jak widać.

Klubowi włodarze zadbali również o to, aby zespół podczas przygotowań rozgrywał mecze sparingowe. Pierwsze gry kontrolne przewidziano na ostatni tydzień stycznia.

Mecze sparingowe Orła Straszyn:

20 stycznia – GLKS Różyny (dom) godz. 20.30

29 stycznia – GTS Pruszcz Gdański (Żukowo) godz. 16.00

4 / 5 lutego – Spójnia Sadlinki (dom)

20 lutego – Lisevia Lisewo (dom) godz. 15.00

26 lutego – GTS Goszyn (dom) godz. 11.00

5 marca – gra wewnętrzna godz. 11.00

– Dużo się u nas dzieje, a będzie się działo jeszcze więcej. Jak zwykle enigmatycznie z naszej strony, ale obiecujemy, że o efektach pracy będziemy informować na bieżąco. Nie ma co uprzedzać faktów zbyt wcześnie – tajemniczo zapowiadają przedstawiciele Orła na swoim profilu.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.