fbpx

Kolejny białostocki bramkarz u progu wielkiej kariery. 15-latek na testach w klubie z Serie A

Kacper Radziszewski, bramkarz MOSP-u Białystok przebywa na testach w Torino FC.

Kolejny białostocki bramkarz stoi u progu wielkiej kariery. 15-letni Kacper Radziszewski został zaproszony na testy przez włoski klub Torino FC.

MIOSP Białystok, którego zawodnikiem jest Kacper, zamieścił krótką informację w mediach społecznościowych.

– Bramkarz Kacper Radziszewski (2006) przebywa na testach we włoskim Torino FC??⚽️ Piłkarz był stypendystą programu #PilkarskaPrzyszlosczLotosem – czytamy w komunikacie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst

15-letni Kacper Radziszewski już zadebiutował w IV lidze podlaskiej, a jego trenerzy widzą w nim wielki talent.

– Kacper przeszedł u nas cały cykl szkoleniowy, przez wszystkie grupy wiekowe. Jesienią bronił w juniorach młodszych, ale pod koniec rundy dostał szansę w seniorskim zespole w czwartej lidze. Ma bez wątpienia duży talent i jeśli będzie ciężko pracować, to może zajść wysoko – przekonuje trener MOSP-u Piotr Szydłowski, cytowany przez 'Kurier Poranny”.

– On ma ogromny potencjał i nie chodzi tylko o wspaniale warunki fizyczne. Warto w niego inwestować i potwierdza to na każdym treningu – dodaje Maciej Kudrycki, były golkiper Jagiellonii, który w MOSP-ie prowadzi zajęcia z bramkarzami.

Powodzenia na testach Kacper.

Źródło: Facebook, własne, Kurier Poranny

Fot. MOSP Białystok

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.