fbpx

Tomasz Hajto na zdjęciu z Cezarym Kuleszą i tajemniczy wpis. „Reprezentacji się nie odmawia”

Tomasz Hajto opublikował na Instagramie tajemniczy wpis. Były piłkarz pokazał zdjęcie, na którym ściska dłoń prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. Niektórzy z internautów pomyśleli, że reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera.

Zdjęcie i wpis, które opublikował Tomasz Hajto na Instagramie, wywołało dyskusję wśród kibiców. Polski Internet, nie tylko ten futbolowy, ma to do siebie, że 90 procent ludzi, którzy udzielają się w komentarzach, nie ma poczucia humoru, ani też dystansu do rzeczywistości. O dystansie do samych siebie, już nawet nie wspominam.

Podobnie było w przypadku wpisu Tomasza Hajto. Gość rzucił przynętę i się zaczęło. Część komentujących dostrzegło tzw. bekę, jednak zdecydowana większość zaczęła na poważnie rozkminiać wrzutę „Gianniego”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Hajto7 (@tomaszhajto7)

„A już myślałam, że mamy selekcjonera na baraże…” – czytamy w jednym z komentarzy.

„Bo mamy” – odpowiedział błyskawicznie Hajto.

Pod zdjęciem były piłkarz zamieścił natomiast kilka wymownych słów. „Awansu do mistrzostw świata w Katarze, prezesie” – napisał.

„Reprezentacji się nie odmawia” – dodał.

Na wpis z humorem zareagował między innymi 17-krotny reprezentant Polski Jacek Góralski, dawny podopieczny Hajty z okresu, gdy ten prowadził Jagiellonię.

„U ciebie grałbym pierwsze skrzypce” – ocenił w komentarzach.

Po wkroczeniu do akcji internetowych trolli, Tomasz Hajto ograniczył możliwość dodawania komentarzy. Czemu trudno się dziwić.

Jeżeli chodzi o karierę trenerską, to Hajto był szkoleniowcem w Jagiellonii Białystok i GKS Tychy. Z tego drugiego klubu odszedł w czerwcu 2015 roku. Obecnie pracuje jako komentator i ekspert telewizyjny.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.