fbpx

Klasa okręgowa. Zawodnicy Czarnych Jaworze wrócili do treningów

W poniedziałek, 17 stycznia do reżimu treningowego powrócili piłkarze zespołu seniorów GKS Czarni Jaworze. W premierowych zajęciach wzięło udział 16 zawodników.

Czarni Jaworze po rundzie jesiennej zajmują 4. miejsce w tabeli piątej grupy śląskiej klasy okręgowej. Strata do lidera (GLKS Wilkowice) wynosi zaledwie cztery punkty, co zapowiada bardzo interesującą, z perspektywy kibica, rundę wiosenną. O awans powalczą minimum cztery zespoły.

Zawodnicy Czarnych, klubu współpracującego z Galaktycznym Futbolem, wrócili do treningów. Podczas przygotowań do wiosennych zmagań piłkarze będą spotykać się trzy razy w tygodniu. Czekają ich też spotkania sparingowe.

– Nie wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w pierwszych zajęciach, z powodu leczonych przez nich kontuzji. Zjawiło się natomiast kilku graczy z drużyny juniorów, a także dwie nowe twarze – mówi Artur Mazur.

– W trakcie zimowego okresu przygotowawczego drużyna trenować będzie trzy razy w tygodniu. Zajęcia odbywać się będą głównie na naszych jaworzańskich obiektach. Z kolei począwszy od 29 stycznia co sobotę drużyna będzie rozgrywać mecze towarzyskie. Niemal wszystkie spotkania sparingowe rozegrane zostaną na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Ustroniu – informuje kierownik Czarnych.

Plan sparingów:

29.01 – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała U17

5.02 – LKS Błyskawica Drogomyśl

12.02 – KP Beskid Skoczów

19.02 – LKS Soła Rajcza

26.02 – LKS Pogórze

5.03 – TS Podbeskidzie II Bielsko – Biała

12.03 – GKS Radziechowy-Wieprz

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.