fbpx

Pionierski pomysł klubu z podlaskiej okręgówki. LZS Krynki „odpalił” mobilną aplikację

LZS Krynki wprowadził w życie kolejny pomysł. Klub uruchomił mobilną aplikację.

Pomysł z „odpaleniem” mobilnej apki jest pionierski wśród klubów Niższych Lig na Podlasiu. LZS Krynki, który jest objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol, wprowadził w życie kolejny nowatorski pomysł. Co więcej, władze klubu z podlaskiej Klasy Okręgowej chętnie służą pomoc innym drużynom, które chciałyby dotrzeć do swoich fanów za pośrednictwem podobnej aplikacji.

– Pomysł stworzenia aplikacji zrodził się już jakiś rok temu. Rozglądałem się za czymś podobnym, jednak wtedy wykraczało to zdecydowanie poza ramy finansowe klubu z klasy okręgowej, a inaczej również wyglądały zasięgi w social mediach, toteż temat upadł – mówi Galaktycznemu Kamil Jackiewicz, wiceprezes klubu.

– Teraz natomiast dostałem świetną propozycję w kwestii finansowej przygotowania prostej aplikacji, a także stosunkowo niewielkie koszty miesięcznego utrzymania. W połączeniu z strasznym cięciem zasięgów na FB wydało mi się więc oczywistym, by pójść w tym kierunku – dodaje Kamil.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎Strona główna IECHANTA SOBOTA, 05 LUTEGO BD ی LZ5Krynkl 17:00 abtudów meczypazostaio 18 05 57 51 dni godz sec SOCIOS Nowa aplikacja: LZS KRYNKI by Digital Game Changers Dołącz do socios już do pobrania: Pobierz App Store POBIERZ Google Play‎”‎

– Digital Game Changers, firma, która stworzyła aplikację, zadbała o to by, również panel administracyjny był banalny w obsłudze dla zwykłego laika takiego jak ja. Jeśli ktoś, kiedyś miał styczność ze stronami piłkarskimi na platformie futbolowo.pl to wie o czym mówię. W porównaniu ze stroną na FB czy www, tutaj kibic, który ma apkę w telefonie dostaje powiadomienie o nowym wpisie kilka sekund po umieszczeniu takowego w aplikacji, co powoduje, że fan naszego zespołu dostaje wszystkie newsy na talerzu – kontynuuje wiceprezes klubu z Krynek.

– Jeśli jakiś klub chciałby skorzystać z okazji i stworzyć aplikację w atrakcyjnej cenie, to proszę o wiadomość na nasz klubowy FB, a pomogę ze zniżką – zachęca Kamil Jackiewicz.

Link do facebookowego profilu LZS Krynki znajdziecie TUTAJ

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.