fbpx

Biały dym w poniedziałek o 13:30 na PGE Narodowym. Prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosi nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski, podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia o godzinie 13:30 na PGE Narodowym.

Z uwagi na sytuację pandemiczną i ograniczenie liczby osób przebywających w sali konferencyjnej, na prezentację nie zostaną wpuszczeni operatorzy kamer. PZPN we własnym zakresie przygotuje sygnał telewizyjny z wydarzenia, który zostanie udostępniony nieodpłatnie zainteresowanym redakcjom.

Wszystkie osoby, których wnioski akredytacyjne zostaną rozpatrzone pozytywnie, aby wejść na salę konferencyjną, będą musiały przedstawić ważny certyfikat pełnego cyklu szczepień przeciwko COVID-19 lub okazać ważny test w formie QR (nie starszy niż 48 godzin). Certyfikaty oraz testy będą sprawdzane elektronicznie przed wejściem. Brak spełnienia tych wymogów wyklucza możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu.

Kończy się telenowela pt. „Nowy selekcjoner reprezentacji Polski”. Cezary Kulesza wreszcie ogłosi swojego wybrańca. Kto nim będzie? Nawet nie próbuję wyrokować, gdyż rewelacje zamieszczane codziennie w czołowych polskich mediach, spływają już po mnie i wielomilionowej rzeszy kibiców, jak woda po kaczce.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Biały dym w poniedziałek o 13:30 na PGE Narodowym. Prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.