fbpx

Dwaj byli reprezentanci Polski odrzucili propozycję pracy w sztabie Michniewicza. Ich szefem miał być Nawałka

Łukasz Piszczek i Jerzy Dudek nie będą członkami sztabu szkoleniowego Czesława Michniewicza, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Obaj odrzucili ofertę zatrudnienia w PZPN.

Zarówno Piszczek, jak i Dudek byli wymieniani przez media jako kandydaci do pracy w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski. Obaj wyrazili zainteresowanie i odbyli rozmowy z Cezarym Kuleszą i… Adamem Nawałką, który już był w ogródku, już witał się z gąską. Wszystko zmieniło się jak z dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy prezes PZPN namaścił na sternika kadry narodowej Czesława Michniewicza. Legendarni, byli reprezentanci Polski zmienili zdanie i nie zobaczymy ich na ławce trenerskiej podczas barażowego meczu z Rosją.

– Nie było żadnych negocjacji w sprawie mojego dołączenia do sztabu trenera Michniewicza. Jedyne rozmowy odbyłem z prezesem Kuleszą przed 18 stycznia i później z Adamem Nawałką, którego wizja i pomysł na moją potencjalną rolę w jego reprezentacji wpisywała się w mój charakter. Było to spójne z tym, jak funkcjonowałem jeszcze jako zawodnik, więc dałem znać prezesowi Kuleszy, że jeśli selekcjonerem zostanie trener Nawałka, to wezmę w tym udział i dodałem, że przy innym trenerze raczej będzie to niemożliwe – powiedział Piszczek na antenie Viaplay Sport.

Swoją decyzję przedstawił również Jerzy Dudek.

– Tak, potwierdzam, nie dołączę do sztabu Czesława Michniewicza. Drużynie i trenerowi życzę powodzenia – napisał Dudek na Instagramie.

– Jak mówi trener Adam Nawałka, jesteśmy z wami i kibicujemy. Powodzenia z Rosją. Inaczej nie może być – dodał były bramkarz reprezentacji Polski.

Kurtuazja ponad wszystko. Obaj panowie głośno tego nie powiedzą, gdyż z pewnością nie chcą dolewać oliwy do ognia, ale po prostu nie chcą pracować z Czesławem Michniewiczem.

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.