fbpx

Transmisje TV: Niedzielny rozkład jazdy kibica

Poniżej propozycje transmisji telewizyjnych na niedzielę 6 lutego 2022 roku.

12:15| Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam (Polsat Sport News)

12:30| Warta Poznań – Górnik Łęczna (Canal+Sport, Canal+Sport3)

12:30| Atalanta BC – Cagliari Calcio (Eleven Sports1, Eleven Sports4)

13:00| FC Lorient – RC Lens (Nsport+, Eleven Sports2)

13:00| Liverpool FC – Cardiff City FC (Eleven Sports3)

14:00| Valencia CF – Real Sociedad (Canal+Family, Canal+Now)

14:30| Motherwell FC – Celtic FC (Polsat Sport News)

15:00| Raków Częstochowa – Wisła Kraków (Canal+Sport, Canal+Sport3)

15:00| Venezia FC – SSC Napoli (Eleven Sports2)

15:00| UC Sampdoria – US Sassuolo (Eleven Sports3)

15:00| Bologna FC – Empoli FC (Eleven Sports4)

16:15| FC Barcelona – Atletico Madryt (Eleven Sports1)

16:45| Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (Polsat Sport Premium 2)

17:00| Rangers FC – Heart of Midlothian FC (Polsat Sport Premium1)

17:00| Nottingham Forest FC – Leicester City (Eleven Sports3)

17:30| Rosja – Portugalia [Futsal] (TVP Sport)

17:30| Cracovia – Lech Poznań (Canal+Premium, Canal+Sport3)

18:00| Udinese Calcio – Torino FC (Eleven Sports2)

18:30| Real Betis – Villarreal CF (Eleven Sports1)

19:00| FC Arouca – FC Porto (Eleven Sports4)

19:30| AFC Bournemouth – Boreham Wood FC (Eleven Sports3)

20:45| Juventus FC – Hellas Verona FC (Eleven Sports1)

20:45| LOSC Lille – Paris Saint Germain (Eleven Sports2, Nsport+)

21:00| Real Madryt CF – Granada CF (Canal+Sport)

21:30| Sporting CP – FC Famalicao (Eleven Sports4)

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.