fbpx

Nie samym futbolem… NHL Stadium Series 2022, czyli mecz hokeja na lodzie… na stadionie!

Nie w hali, a na… otwartym stadionie odbędzie się wyjątkowy, niedzielny mecz najlepszej hokejowej ligi świata NHL. Spotkanie w ramach NHL Stadium Series z udziałem gospodarzy Nashville Predators i zdobywców Pucharu Stanleya Tampa Bay Lightning obejrzy z trybun ponad 65 tysięcy widzów. Transmisję na żywo z polskim komentarzem można o 1.30 w nocy z soboty na niedzielę oglądać na platformie streamingowej Viaplay.

  • W nocy z sobotę na niedzielę polskiego czasu, w USA dojdzie do nietypowego wydarzenia. W ramach NHL Stadium Series, zawodnicy najlepszej hokejowej ligi świata NHL rozegrają mecz hokeja na lodzie… na otwartym stadionie!
  • Spotkanie odbędzie się z Nashville, na Nissan Stadium, w obecności ponad 65 000 widzów
  • Transmisję na żywo z polskim komentarzem można oglądać na Viaplay.pl

To już 34. takie wydarzenie w historii NHL, gdy mecz hokeja na lodzie odbywa się na otwartym obiekcie. Tym razem zmaganiom na Nissan Stadium w Nashville, gdzie zwykle gra drużyna NFL Tennessee Titans, z trybun ma się przyglądać ponad 65 tysięcy widzów. Poprzednio taką niestandardową promocję hokeja na lodzie zorganizowano w 2020 roku.

Tampa Bay Lightning debiutuje w tego typu spotkaniach, stając się zarazem 27. zespołem NHL, który w nich wystąpi. Nashville Predators grali już w 2020 roku na Cotton Bowl Stadium, przegrywając 2:4 z Dallas Stars podczas 2020 NHL Winter Classic. Oprócz meczu Nashville Predators z aktualnym mistrzem NHL Tampa Bay Lightning, widzowie zobaczą w akcji gwiazdy muzyki, w tym country – Mirandę Lambert i Dierksa Bentleya, a także wielu innych zaproszonych gości specjalnych.

Łącznie 33 dotychczasowe spotkania NHL na otwartych obiektach obejrzało z trybun ponad 1,5 miliona widzów. Mecz NHL Nashville Predators – Tampa Bay Lightning transmituje w Polsce wyłącznie platforma streamingowa Viaplay. Wydarzenie o 1.30 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę komentować będą Piotr Chłystek i Krzysztof Girgiel.

2022 NHL Stadium Series – transmisja na żywo na platformie Viaplay:

NIEDZIELA, 27 lutego:

01.30 Nashville Predators – Tampa Bay Lightning, komentują Piotr Chłystek i Krzysztof Girgiel

fot. Patrick Smith/AFP/Ritzau Scanpix

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.