Zagraniczne powołania na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Jest debiutant w kadrze

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przedstawił listę powołanych zawodników z lig zagranicznych na zgrupowanie reprezentacji Polski. Powołania z PKO BP Ekstraklasy trener ogłosi w przyszłym tygodniu.

Reprezentacja Polski pierwszy mecz barażowy o awans na mistrzostwa świata w Katarze miała rozegrać 24 maja z Rosją. W tej chwili nadal nie wiemy, jaką decyzję podejmie FIFA i czy Polacy w ogóle zagrają tego dnia. Czesław Michniewicz ogłosił powołania dla zawodników z lig zagranicznych.  Na 25-osobowej liście znaleźli się Szymon Żurkowski z włoskiego Empoli, czy występujący na co dzień w tureckim Konyasporze Konrad Michalak. Drugi z wymienionych wydaje się największym zaskoczeniem.

Zagraniczne powołania na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Kamil Grabara, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Matty Cash, Kamil Glik, Michał Helik, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Tymoteusz Puchacz, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus.

Pomocnicy: Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Konrad Michalak, Jakub Moder, Przemysław Płacheta, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński, Szymon Żurkowski.

Napastnicy: Adam Buksa, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Karol Świderski.

Zdjęcie

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.