fbpx

Nie samym futbolem… Boks. Walka Fury – Whyte o tytuł mistrza świata WBC w Viaplay, w Polsce i 9 innych krajach Europy

Platforma streamingowa Viaplay ma wyłączne prawa do transmisji walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC Tyson Fury – Dillian Whyte w dziesięciu europejskich krajach, w tym w Polsce. Do starcia najlepszych bokserów WBC dojdzie 23 kwietnia. Walkę obejrzy sto tysięcy widzów na londyńskim Stadionie Wembley i miliony na całym świecie przed telewizorami. Może to być zarazem ostatnia walka w imponującej i kontrowersyjnej karierze Fury’ego.

  • Tyson Fury i Dillian Whyte to dwaj najlepsi bokserzy światowej federacji WBC. 23 kwietnia zmierzą się w ringu o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej
  • Transmisję walki na żywo z Londynu, do Polski i dziewięciu innych europejskich krajów przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay
  • Walkę Fury – Whyte będzie można w Polsce oglądać bez dodatkowych opłat, w ramach standardowej subskrypcji

Fury (bilans zawodowy: 31 zwycięstw, w tym 22 przez nokaut oraz 1 porażka) przystąpi do walki jako broniący pasa mistrz świata WBC, po dwóch z rzędu zwycięstwach nad Amerykaninem Deontay’em Wilderem i z celem przejścia na sportową emeryturę jako najlepszy bokser świata. Z kolei „tymczasowy mistrz” WBC Whyte (28 wygranych, w tym 19 przez KO, a także 2 porażki) ostatnio znokautował w czwartej rundzie Aleksandra Powietkina i ma charpkę na najbardziej prestiżowy tytuł mistrzowski w świecie boksu.

Tyson Fury i Deontay Wilder (Fot. Robyn Beck / AFP)

Platforma streamingowa wagi ciężkiej

Peter Nørrelund, szef sportu NENT Group:Dostarczymy kibicom na dziesięciu rynkach bokserskie widowisko – transmisję niezapomnianej nocy na Stadionie Wembley. Walka Fury’ego z Whyte’em to jeden z najwspanialszych pojedynków tego roku. Viaplay należy do najcięższej kategorii wagowej, jeśli chodzi o rynek transmisji sportowych na żywo, dlatego kontynuujemy inwestowanie w najbardziej atrakcyjne prawa sportowe na naszej światowej klasy platformie streamingowej.

Tyson Fury (Foto Tolga Akmen / AFP)

Fury – Whyte w Polsce bez dodatkowych opłat

Walka Fury – Whyte, a także wszystkie pozostałe starcia wieczoru, będą dostępne dla abonentów Viaplay w Polsce, Holandii oraz w krajach bałtyckich bez dodatkowych opłat, w ramach standardowej subskrypcji (w Polsce 34 zł / miesiąc). W krajach skandynawskich walkę będzie można śledzić w systemie pay-per-view.

W marcu Viaplay ogłosiła dodanie sportu na żywo również do swojej oferty w Wielkiej Brytanii, gdzie platforma wystartuje w drugiej połowie roku.


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.